in

Nie chciała pójść z nim na drugą randkę. Mężczyzna w zemście napisał jej szokującą wiadomość

W ostatnim czasie jedna z użytkowniczek Twittera podzieliła się swoją historią, która zaskoczyła internautów. Kobieta była na nieudanej randce. Kiedy mężczyzna zaprosił ją po raz kolejny, odmówiła. Nie spodziewała się jednak takiej reakcji z jego strony.

Nie ma wątpliwości co do tego, że już po pierwszym spotkaniu z kimś wiemy, czy chcemy mieć z nim do czynienia, czy raczej wolelibyśmy się już więcej nie spotykać. Kobieta była pewna, że nie zamierza obcować już więcej z mężczyzną, ponieważ pierwsza randka nie pozostawiła w jej pamięci przyjaznych wspomnień. Jak zareagował odrzucony? To po prostu niewiarygodne!

Zemsta mężczyzny

Mężczyzna nie mógł znieść odrzucenia. Za wszelką cenę chciał się spotkać z kobietą jeszcze raz.

„Może ugotuję ci jutro obiad i zobaczymy, co się stanie? Jeśli nie poczujesz „iskry”, dam ci spokój” – prosił Lauren.

Kobieta odpowiedziała, że nie zamierza korzystać z jego propozycji. Wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia i wie, że jeśli od razu nie zaiskrzyło, to nie ma już na to szansy.

Gdy mężczyzna zorientował się, że nic z tego nie będzie, postanowił zemścić się na kobiecie. Wystawił jej rachunek za pierwszą randkę.

„Niech tak będzie. Możesz mi w takim razie oddać za kawę? Nie lubię marnować pieniędzy, wolę je przeznaczyć na randkę z kimś innym” – brzmiał SMS do Lauren.

Kobieta przetarła oczy ze zdumienia, po czym odpisała, że przekaże „stracone pieniądze” na organizację charytatywną. Mężczyzna jednak na to nie przystał. Wysłał jej numer konta. Napisał, że woli sam zadecydować, na co przeznaczy pieniądze.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: radiozet.pl