fot. freepik/ screen FOX13
in

Poddała się zabiegowi wygładzenia skóry. Gdy zobaczyła się po operacji, zamarła z przerażenia

Kimberly McCormick, 65-letnia Amerykanka, doświadczyła szoku i upokorzenia, gdy obudziła się po zabiegu plastycznym w Meksyku. Zamiast oczekiwanego wygładzenia skóry po operacji odchudzającej, kobieta zauważyła, że poddana została innemu zabiegowi…

Niespodziewane konsekwencje

Współczesny świat zdominowany jest przez ciągłe dążenie do perfekcji, szczególnie jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny. Chirurgia plastyczna, będąca niegdyś ekskluzywną domeną gwiazd i celebrytów, staje się coraz bardziej dostępna dla szerszego grona osób. Zabiegi te, choć często skuteczne w poprawianiu wizerunku i wzmacnianiu pewności siebie, mogą nieść ze sobą ryzyko i nieprzewidziane konsekwencje.

Podczas wyjazdu do Tijuany, który miał być kolejnym etapem jej leczenia po odchudzaniu, McCormick i jej córka nie spodziewały się tak dramatycznych skutków. Zabieg miał pomóc Kimberly w pozbyciu się zwiotczałej skóry, jednak po przebudzeniu z narkozy zorientowała się, że jej ciało zostało nieodwracalnie zmienione w sposób, który wykraczał poza jej oczekiwania i potrzeby…. powiększono jej pośladki i piersi!

Rozczarowanie po operacji

W rozmowie z Natashą Zouves z NewsNation, McCormick opowiedziała o swoich doświadczeniach. Choć początkowo zauważyła, że lekarze wykonywali jakieś znakowania w okolicach piersi, zdecydowała zaufać medykom. Ta decyzja okazała się dla niej zgubna. „Byłam upokorzona, po prostu upokorzona” – mówi McCormick o swoich odczuciach po przebudzeniu.

Dziś McCormick przebywa już w USA, lecz stoi przed nią wyzwanie usunięcia niechcianych zmian – na własną rękę, ponieważ nikt nie chciał się przyznać do tego, że popełniono błąd. Szacuje się, że koszt takiej korekty wyniesie około 75 tysięcy dolarów…

Przypadek Kimberly McCormick, która po taniej operacji plastycznej w Meksyku przeżyła szok i upokorzenie, ujawnia ciemną stronę tej praktyki. Niektórzy, w pogoni za ulepszeniem swojego wyglądu, stają się ofiarami nieudolności medycznej lub nieporozumień, które mogą prowadzić do drastycznych, nieoczekiwanych zmian w ich ciele. Historia ta jest przestrogą o ryzykach związanych z zagraniczną chirurgią plastyczną oraz o konieczności dokładnego zrozumienia i kontrolowania procesu leczenia.