in

Matka dwojga dzieci wykonała 7 operacji plastycznych i gorzko tego pożałowała – „Zamienili moją twarz w pysk świni”

42-letnia mieszkanka amerykańskiego miasta Stamford (Connecticut) przeszła siedem operacji plastycznych, które według niej zamieniły jej twarz w „pysk świni”.

W dzieciństwie Ellen Gonzalez była uważana za brzydką dziewczynę a to odbiło się poważnie na jej psychice. Dlatego, kiedy stała się już dorosła, zrobiła karierę i wychowała dwoje dzieci, postanowiła zadbać o siebie i poprawić swój wygląd.

Ellen po raz pierwszy wstrzyknęła silikon w 2004 roku i nie była zadowolona z rezultatu. Wydawało jej się, że jej usta są zbyt duże i zrujnowały jej twarz.

Postanowiła wrócić do swojego wyglądu po 12 latach. W 2016 roku Ellen postanowiła zmienić kształt nosa i poprawić niegdyś uszkodzone usta.

Po operacji kobieta nie mogła patrzeć w lustro bez łez, a jej twarz przypominała „pysk świni”.

Aby skorygować pracę poprzedniego chirurga plastycznego, Ellen rok później zwróciła się do innej kliniki. Ale tam też jej nie pomogli, jej usta pozostały ogromne i wyboiste.
 
Jednak Ellen nie zamierzała się poddać i ponownie pojawiła się u chirurga plastycznego w 2018 roku, niestety ponownie wynik ją rozczarował. Kobieta nie może już mówić i jeść normalnie, ponieważ jedzenie dosłownie wypływa z jej ust. Nieszczęśliwa Ellen pije teraz tylko przez słomkę.

Ostatnio nawet popękały jej usta i wdała się infekcja. Kobieta przygotowuje się ponownie do operacji, już ósmej z rzędu. Mamy nadzieje, że w końcu będzie zadowolona z rezultatów.