in

Poprosił żonę, aby lekko go obstrzygła. Nagranie stało się hitem w sieci – Co ona mu zrobiła?!

Chyba każdy z nas lubi mieć piękną fryzurę, bo dzięki temu może poczuć się dobrze we własnej skórze. Właśnie dlatego chodzimy do fryzjerów – mając nadzieję, że wyjdziemy z salonu odmienieni. Czasem jednak niektórzy decydują się na obcinanie włosów w domu. Tak właśnie było w tym wypadku. I wcale nie skończyło się to dobrze!

Piękne, zadbane włosy to marzenie każdego – zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Pandemia koronawirusa sprawiła, że musieliśmy zadbać o nie sami. Nie wszystkie domowe zabiegi kończą się jednak sukcesem. Przekonała się o tym pewna kobieta, która postanowiła obciąć włosy swojemu partnerowi.

Nieudana przygoda z nożyczkami w roli głównej

Całe szczęście, że mężczyzna nie musiał pokazywać się ludziom – przez koronawirusa pozostał w domu, teraz pozostanie także i przez swoją fryzurę.

Choć na Internecie możemy znaleźć mnóstwo tutoriali, gdzie wyjaśnione jest, jak mamy obciąć włosy, i tak szybki kurs nie zastąpi lat praktyki.

Emily i Cory to para z Ohio, która przekonała się o tym na własnej skórze. Kobieta zdecydowała, że chwyci za nożyczki… nie spodziewała się jednak takiego efektu. Na głowie jej partnera zagościła jeszcze większa katastrofa niż miała miejsce przed obcięciem!

Cory podkreślił, jak mają zostać obcięte jego włosy – dziewczyna jednak obcięła długi kosmyk na samym czubku głowy. Gdy jej partner spojrzał w lustro, nie mógł uwierzyć własnym oczom. Z pewnością już nigdy nie poprosi Emily o to, aby spróbowała zastąpić fryzjera!

Sami zobaczcie!

źródło: o2.pl