fot. tiktok/@tenneggee
in

Para młoda weszła tak na weselną salę. „Obraźliwe pod każdym względem”

W ostatnim czasie w sieci pojawiło się nagranie, które w momencie przykuło uwagę internautów. Możemy na nim zobaczyć parę młodą z USA. Obok ich „wielkiego wejścia” nie da się przejść obojętnie.

Panna młoda uznała, że będzie trzymać swojego przyszłego męża na smyczy. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy!

Nietypowe wesele

Nie ma wątpliwości co do tego, że dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu człowieka. Para młoda chce, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, a wspomnienia z uroczystości pozostały na zawsze w pamięci.

Tym razem z pewnością udało się zaskoczyć gości weselnych. Para młoda wkroczyła na salę nowożeńców tak spektakularnie, że nagranie z tej chwili szybko znalazło się na TikToku i zdobyło 288 tysięcy wyświetleń.

Uroczystość miała miejsce 2 kwietnia w Gallatin w stanie Tennessee. Nowożeńcy chcieli jednak nieco cofnąć się w czasie. Mąż panny młodej odegrał niewolnika przypiętego do smyczy dla psa. Chodził na czworakach przy swojej wyraźnie zadowolonej żonie.

@tenneggee Alexander Wedding Reception #viralvideo #foryou #atomicdog #walkthedog #xyzbca #fypシ #fyp #wedding #reception ♬ Atomic Dog World Tour Remix – George Clinton & Parliament Funkadelic & Anderson .Paak & Mary J. Blige

Internauci przecierali oczy ze zdumienia. Wielu nie rozumiało, po co takie kontrowersyjne przedstawienie.

„Uważam to za bardzo obraźliwe pod każdym względem” – czytamy w komentarzach.

„Są tam dzieci. Jestem na wszystkich zła” – pisze internautka.

A Wy co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: o2.pl