fot. freepik.com, tiktok/ wewlasnymstylu
in

Prezenty ślubne zszokowały młodą parę. Oto, co dostali od gości weselnych

Zamiast typowego bukietu kwiatów lub butelki wykwintnego alkoholu, pewna panna młoda miała dla swoich gości weselnych nietypową prośbę. Zwróciła się do nich z życzeniem otrzymania dodatków do domu jako prezentów ślubnych. Jej kreatywni bliscy i znajomi, przekroczyli jej oczekiwania, dostarczając prawdziwe hity, które przeszły najśmielsze oczekiwania pary młodej.

Prezenty ślubne poza schematem

Radość z otwierania prezentów ślubnych to prawdziwa przyjemność dla każdej pary młodej. To są chwile, które nowożeńcy zapamiętają na długo. Ale co, jeśli zamiast typowych butelek alkoholu, kwiatów, czy kopert z pieniędzmi, goście weselni wręczą ci coś zupełnie innego?

Właśnie to się stało, gdy pewna panna młoda poprosiła swoich gości o drobne dodatki do domu zamiast standardowych prezentów ślubnych. Dodatkowo, zasugerowała, że prezenty powinny pasować do jej wybranego schematu kolorów – białego i złotego. Kiedy zaczęła otwierać prezenty, była zaskoczona ich oryginalnością.

Co otrzymało świeżo upieczone małżeństwo?

Użytkowniczka TikToku o pseudonimie „wewlasnymstylu” niedawno wzięła ślub. Używając platformy, dzieliła się na bieżąco swoimi przygotowaniami do tego wyjątkowego dnia. W jednym z najnowszych filmów postanowiła pokazać prezenty ślubne, które otrzymała wraz z mężem. Na wstępie podkreśliła, że choć decyzja o proszeniu o konkretny rodzaj prezentów była trudna, cieszy się, że ostatecznie wybrali drobne dodatki do domu w złotej i białej kolorystyce.

Ilość zapakowanych prezentów na filmie była imponująca. Reakcja pary młodej podczas ich otwierania była pełna ekscytacji, a ich bliscy z pewnością zasłużyli na brawa za kreatywność. Co otrzymała para młoda?

To były prawdziwe skarby. Znajdowały się tam m.in. wazony, kubki, filiżanki, personalizowane ręczniki, zestawy sztućców, słodycze, świeczki, obrusy oraz zestawy pościeli. Wszystko utrzymane było w biało-złotej kolorystyce, zgodnie z ich prośbą.

Od bliskich otrzymali także mikser, lampkę, kryształową mydelniczkę, lampion, pudełko na biżuterię, ozdobne rzeźby i świeczniki. Para młoda nie kryła swojego zachwytu nad prezentami.

„Nie dość, że mieliśmy mnóstwo frajdy z otwierania tego, to jeszcze zobaczcie, ile pięknych rzeczy dla nas zostanie. kwiaty zwiędną, wino się wypije, a rzeczy zostaną na zawsze”  – mówiła na filmie panna młoda.

@wewlasnymstylu dodatki do domu jako drobiazg ślubny ✨ każdemu polecam! wino wypijesz, kwiaty zwiędną a to z Wami zostanie 🤍 #ślub #wesele #podroze #podróże #travel #prezent #prezenty #małżeństwo #mąż #żona #wesele2023 #dodatkidodomu #wystrojwnetrz #prezent ♬ dźwięk oryginalny – Angelika Testerka Hoteli⭐️🤍

To dobre przypomnienie na to, że prezent ślubny może być czymś więcej niż tylko kwiatami czy alkoholem – może być osobistym, kreatywnym gestem, który zostanie zapamiętany na zawsze.