fot. tiktok @byriverpine
in

Chcieli odgrodzić się od sąsiadów. Tak ich pomysł wykonał stolarz

Atmosfera sąsiedzka nie zawsze jest zbyt przyjazna. Pewien stolarz pokazał, jakie nietypowe ogrodzenie zastosowali jego klienci, którzy chcieli ochronić swoją prywatność przed sąsiadami. Konstrukcja ta całkowicie zasłoniła widok z okna.

Nietypowe ogrodzenie

Sąsiedzkie relacje nie zawsze są usłane różami, o czym niektórzy mogą przekonać się na własnej skórze, tak jak na przykład mieszkańcy Idaho w USA. Mieli oni dość trosk związanych z ciekawskimi sąsiadami. Stolarz zaprezentował, jakie ogrodzenie zaproponowali jego klienci, aby odseparować się od wścibskich spojrzeń.

Unikalne nagranie opublikowane na TikToku przez stolarza z Idaho robi obecnie furorę w mediach. W filmie prezentuje on nietypową konstrukcję ogrodzenia, która została stworzona dla klientów pragnących ochrony swojej prywatności przed ciekawskimi sąsiadami.

Stolarz z dumą pokazuje, jakie rozwiązanie zaproponował swoim klientom, którzy byli zaniepokojeni, że ich sąsiedzi zaglądają do ich ogrodu. Aby sprostać ich oczekiwaniom, postanowiono zbudować nietuzinkową konstrukcję, która całkowicie zasłania widok z okna.

Wideo na TikToku ukazuje prostą, a jednocześnie skuteczną konstrukcję, składającą się z drewnianych paneli o kwadratowym kształcie, wspartych na palach. Dzięki temu rozwiązaniu nie ma możliwości, aby ktokolwiek mógł zaglądać do ogrodu. Cała konstrukcja jest imponująco wysoka, mierząca około 240 cm.

To nagranie zdobywa coraz większą popularność, ponieważ zaprezentowane ogrodzenie nie tylko spełnia swoje funkcje praktyczne, ale także wyróżnia się swoim unikalnym stylem. Dzięki temu stolarz z Idaho przyciąga uwagę zarówno klientów, poszukujących innowacyjnych rozwiązań, jak i osób zainteresowanych podobnymi tematami.

Obejrzyj nagranie poniżej!

@byriverpine Added a few privacy screens #FORDfortheBuilders #fence #construction #bluecollar ♬ original sound – Chynna Bryant

Internauci komentują

Niektórzy internauci wyrazili swoje zastrzeżenia wobec tego pomysłu. Twierdzą, że całkowite zasłonięcie widoku może wpływać jeszcze bardziej negatywnie na atmosferę sąsiedzką, wprowadzając uczucie izolacji. Inni zwracają uwagę na estetykę ogrodzenia, sugerując, że konstrukcja mogłaby być bardziej harmonijna i dopasowana do otoczenia. Niektórzy ostrzegają gospodarza, że konstrukcja jest za wysoka i najprawdopodobniej będzie musiał ją skrócić, bo może być to nie zgodne z prawem w miejscu w którym mieszka.