in ,

Dziennikarce wypadł ząb na wizji. Widzowie nie dowierzali

Pewnych sytuacji w życiu nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Przekonała się o tym na własnej skórze ukraińska dziennikarka, której na antenie wypadł ząb. Trzeba przyznać, że wyglądało to dość spektakularnie. Całe zajście zobaczyły miliony ludzi z całego świata.

Ukraińska dziennikarka podczas prowadzenia wiadomości przeżyła coś, czego nikt się nie spodziewał. W momencie stała się sławna, ale niestety – nie przez swój talent, tylko przez to, co się stało na antenie. Kobieta starała się złapać zęba, jednak było to naprawdę skomplikowane.

Dziennikarce wypadł ząb na antenie

Maria Volodymyrivna Padalko za wszelką cenę chciała wyjść profesjonalnie z bardzo niezręcznej sytuacji, ale jej starania poszły na marne. Widzowie nie mogli uwierzyć w to, co się stało.

Kobieta pracuje w swoim zawodzie od 20 lat i coś podobnego nigdy jej się nie przytrafiło. Nie od dziś jednak wiadomo, że życie zaskakuje i nigdy nie jesteśmy w stanie wszystkiego przewidzieć.

Dziennikarka tym bardziej nie mogła ukryć braku zęba, ponieważ była to jedynka.

Ukraińska dziennikarka po wszystkim przyznała, że bez wątpienia było to najbardziej interesujące zdarzenie w całej jej karierze.

„Nowa „chwała” przyszła znikąd… i wsparcie również. Tak, dzisiaj naprawdę straciłam część przedniego zęba podczas transmisji na żywo. To jest prawdopodobnie moje najciekawsze doświadczenie od dwudziestu lat jako prezenterki. Transmisje na żywo są wspaniałe, ponieważ zawsze są nieprzewidywalne” – cytuje portal plejada.pl.

Koniecznie obejrzyjcie nagranie poniżej: