in

Cały internet śmieje się z dekoltu panny młodej. Nie trafiła z wyborem sukni?

Każda panna młoda chce wyglądać na swoim weselu jak najlepiej, a przede wszystkim czuć się dobrze z samą sobą. Godziny poświęcone na wybieraniu sukni nie są zatem godzinami straconymi. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Kobieta powinna poczuć się naprawdę wyjątkowo. W końcu, to jej dzień!

Zdarza się jednak, że suknia ślubna zamiast podkreślać urodę panny młodej, sprawia, że wygląda ona komicznie i przykuwa uwagę gości w niekoniecznie dobrym tego słowa znaczeniu. Tak właśnie było w tym przypadku. O dekolcie panny młodej mówiła cała sala, a potem także internauci. Mnóstwo osób nie jest w stanie zrozumieć, kto doradził kobiecie coś takiego.

Nietrafiona suknia ślubna

Niektórzy do ślubu przygotowują się długimi miesiącami. Chodzą na lekcje tańca, chudną, zmieniają fryzury, aby tylko wszystko wyglądało jak z bajki. Niestety, nie wszystko możemy w życiu zaplanować, a nawet jeśli zaplanujemy – może się okazać, że nie był to trafiony wybór. W tym wypadku mowa o sukni ślubnej.

Do sieci trafiły zdjęcia, które mówią same za siebie – to, że dana kreacja nam się bardzo podoba, to jeszcze nie znaczy, że będziemy w niej dobrze wyglądać. Ten model sukni sprawił, że o kobiecie mówi cały świat. Ludzie śmieją się z niej i uważają, że popełniła ogromny błąd, wkładając na siebie coś takiego.

Dekolt panny młodej został podkreślony w sposób, o którym wielu wolałoby zapomnieć. Widzimy, jak piersi panny młodej rozlewają się na boki, a suknia eksponuje jej tuszę.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!