in

Tak pan młody ubrał się na swój ślub. Śmiać się czy płakać?

Nie ma wątpliwości co do tego, że ślub jest jednym z najważniejszych dni w życiu człowieka. Przygotowania potrafią trwać miesiącami po to, aby wszystko mogło być dopięte na ostatni guzik. Czy jednak każdy aż tak się tym przejmuje? Ten mężczyzna jest wspaniałym dowodem na to, że nic bardziej mylnego.

To, w jakim stroju pan młody pojawił się na swoim własnym ślubie, po prostu nie mieści się w głowie. Internauci przecierają oczy ze zdumienia. Czegoś takiego jeszcze nie widzieli.

Jego wygląd pozostawiał wiele do życzenia

Na TikToku pojawiło się nagranie ze ślubu, które w momencie przykuło uwagę każdego. Można na nim zobaczyć pana młodego z Wielkiej Brytanii ubranego w dżinsy, tenisówki i koszulkę z napisem „Angels”. Obok mężczyzny stoi jego przyszła żona w sukni ślubnej.

Panna młoda wygląda bardzo elegancko i zupełnie nie pasuje do swojego ukochanego. Jak to w ogóle możliwe?

W ciągu zaledwie kilkunastu godzin nagranie zostało obejrzane przez 1,7 miliona osób. Internauci nie zostawili na mężczyźnie suchej nitki.

„Kiedy bierzesz ślub o 4, ale o 6 zaczyna się wieczór z chłopakami
Jeśli wyjdę za mąż, a mój facet przyjdzie tak ubrany, zostawię go”
– czytamy w komentarzach.

Autorką filmu jest najlepsza przyjaciółka wychodzącej za mąż kobiety. Podkreśla, że przyszłej żonie nie robi to różnicy.

„Przestańcie! Ona nie przejmuje się tym, jak jej narzeczony ubrał się na ślub. Jest mężatką i jest bardzo szczęśliwa. Tylko to się liczy” – pisze TikTokerka.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: mirror.co.uk