źródło: FAMILY LOWDOWN TIPS & IDEAS/Facebook
in

Znalazła list w drzwiach swojego samochodu. Jego treść doprowadziła ją do łez

Pewna kobieta znalazła w drzwiach samochodu wiadomość, która doprowadziła ją do łez. Jak brzmiała treść listu? Kto go wysłał i w jakim celu? Znamy szczegóły.

Internauci są poruszeni tą historią. Niesie ona za sobą ważny morał i powinien poznać ją każdy.

Niespodziewany list

W codziennym życiu czeka na nas tyle wyzwań, że bardzo łatwo jest zapomnieć o tym, by tak po prostu się cieszyć z drobnych rzeczy. Pewnych spraw nie dostrzegamy, a niejednokrotnie to one okazują się być najważniejsze i przynoszą największą radość.

Pewna mama zauważyła w drzwiach swojego samochodu wiadomość. Bała się po nią sięgnąć. Myślała, że to coś strasznego.

„Gdybyś zobaczyła notatkę na swoim samochodzie po powrocie ze sklepu, automatycznie myślałabyś o najgorszym… prawda?! Cóż, ja od razu tak pomyślałam i w myślach krzyczałam „O Boże co to jest”!? Drzącymi rękami wzięłam notatkę… i wow! Natychmiast łzy zaczęły mi płynąć z oczu, ale się jakoś powstrzymałam, aby moje dzieci nie widziały!” – opisuje na Facebooku.

Jak się szybko okazało, była to wiadomość od mamy dla mamy:

„Masz cudowne dzieci! Dziękuję, że dzięki nim uśmiechnęłam się z mojego samochodu. To wiadomość od mamy do mamy. Pamiętaj, że wykonujesz kawał świetnej roboty! „Sara X”” – brzmiała treść listu.

Internautka jest wzruszona wiadomością, którą dostała. Uznała, że musi się nią podzielić z innymi.

„Od nieznajomej do drugiej nieznajomej, od matki do matki, BARDZO DZIĘKUJĘ za tę niesamowitą wiadomość, którą znalazłam dzisiejszego poranka. Szczerze, to nigdy nie spodziewałam się, że taka sytuacja mi się przytrafi. Jeden prosty gest sprawił, że nie potrafiłam być smutna przez cały dzień!” – pisze kobieta.

Podziel się tą niezwykłą historią z innymi!

Źródło: www.mirror.co.uk