in

Wtargnęła na wesele krzycząc, że jest w ciąży z panem młodym. Nagranie w momencie podbiło sieć

Nie ma wątpliwości co do tego, że dzień ślubu powinien być jednym z najbardziej wyjątkowych dni w życiu człowieka. Państwo młodzi chcą mieć wspaniałe wspomnienia, jednak nie zawsze wszystko idzie po ich myśli. Ta historia jest na to doskonałym przykładem.

Podczas ceremonii do pary młodej podbiegła pewna kobieta, krzycząc, że jest w ciąży z panem młodym. Gościom weselnym odebrało mowę. Wszystko zostało nagrane i opublikowane w sieci.

Niespodziewany gość

W ostatnim czasie pewien mężczyzna podzielił się na swoim TikToku nagraniem, które w momencie podbiło sieć. Możemy na nim zobaczyć państwa młodych, którzy stoją na ślubnym kobiercu i są w siebie wpatrzeni. Wydawałoby się, że nic nie może im popsuć tej chwili, ale nic bardziej mylnego.

W pewnym momencie znikąd na uroczystości pojawiła się kobieta, która wykrzyczała wszystkim, że jest w ciąży z panem młodym. Na wszystko patrzyli zdezorientowani goście.

„Anthony, udajesz, że mnie nie znasz? Wiem, że mnie słyszysz! Zachowujesz się, jakbyś mnie nie znał … Mam tu twoje dziecko!” – krzyczała oburzona.

Pastor nie miał pojęcia, co robić, ale uznał, że najlepszym wyjściem będzie po prostu kontynuowanie ceremonii i ignorowanie kobiety. Nagle do akcji wkroczyła córka panny młodej i rzuciła w kobietę kwiatami. Doszło do szarpaniny.

„Lepiej wynoś się ze ślubu mojej mamy. Co się z tobą dzieje?” – słychać na nagraniu.

Nie wiadomo, jak zakończyła się ta awantura, bo nagranie w pewnym momencie się urywa. Możemy być jednak pewni, że takiego wesela nikt nie zapomni do końca życia.

Na TikToku wideo zostało obejrzane już 9,9 mln razy. Koniecznie obejrzyj je poniżej!

Źródło: parenting.pl, Tik Tok