fot. youtube/ Under The Mask Studio
in ,

Niespodzianka pana młodego na weselu, nagranie jest hitem. „Aż się popłakałem”

Pan młody, który niedawno powiedział „tak” swojej wybrance, postanowił zrobić niesamowitą niespodziankę na swoim weselu. Razem z grupą przyjaciół, przygotował ponad pięciominutowy układ taneczny, który wywołał ogromne zachwyt wśród gości i internautów. Filmik, który został opublikowany na YouTubie, zebrał ponad 7,9 mln wyświetleń i 800 komentarzy od zachwyconych użytkowników.

Trudno się nie wzruszyć, patrząc na to, co robi pan młody dla swojej ukochanej!

Niezwykły filmik z wesela

Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. To dzień, w którym dwie osoby zawierają przysięgę miłości i oddania, a także świętują swoje uczucie w obecności najbliższych. Wesele to także okazja do zabawy, radości i wspomnień na całe życie.

Jednak w dzisiejszych czasach wesela zaczynają być coraz bardziej wyjątkowe i oryginalne. Pary decydują się na niebanalne pomysły i niezapomniane atrakcje, aby ich wesele było jedyne w swoim rodzaju i na długo zapadło w pamięć gościom.

Bez wątpienia doskonałym przykładem na to są popisy pewnego pana młodego. To, co prezentował na parkiecie, zachwyciło wszystkich! Mężczyzna, wraz ze swoimi czterema kolegami, pokazał, na co go stać…

Obejrzyj nagranie poniżej!

„Wow aż się popłakałem… ze śmiechu, podziwu i tego jak mnie to wprost powaliło na deski. Wielki, wielki podziw dla Was panowie, niesamowita rzecz” – czytamy w komentarzach.

„Zazdroszczę Młodemu wyczucia rytmu! Klasa tancerz” – dodaje ktoś inny.

Podziel się tym wideo z innymi!