in

Pan Młody chwyta za mikrofon i oznajmia żonie, że ich rodzina się dzisiaj powiększy. Po czym na salę wchodzi ona…

Jenna pokochała Jeffa od pierwszego wejrzenia. Nieustannie ją zaskakiwał, był niepokorny czasem nieprzewidywalny. Czasem przeżywała z nim prawdziwą huśtawkę emocjonalną ale jej serce należało do niego. Kiedy więc poprosił ją o rękę, bez wahania powiedziała: „tak”.

Była podekscytowana zbliżającym się ślubem, jak każda panna młoda. W przygotowaniach do ślubu i już w samym tym szczególnym dniu było tyle emocji, że Jenna zupełnie nie spodziewała się, że może być ich jeszcze więcej..

W pewnym momencie, w trakcie wesela, Jeff poprosił ją żeby wyszła na środek sali.
Nieco zaskoczona stała po środku i z uwagą wsłuchiwała się w słowa swojego już męża. W każdym słowem stawała się coraz bardziej skonsternowana albowiem Jeff przemawiał w sposób, który wzbudził w niej niepokój. Nie mogła zrozumieć o co mu chodzi.

W końcu Jeff powiedział, że wie, że jest zaskoczona ale musi zaakceptować fakt, że ich rodzina się powiększy – Panna Młoda była już zupełnie zdezorientowana i przestraszona. Nie rozumiała co jej kochany chce przez to powiedzieć. W ogromnym napięciu czekała na dalszy rozwój sytuacji.

Wtedy Jeff powiedział jej, że musi jej kogoś przedstawić.
Jenna spojrzała w kierunku drzwi, w których stanęła jakaś kobieta. Była już naprawdę zaniepokojona, gdy dostrzegła, że kobieta trzyma na rękach coś, co zupełnie rozczuliło Jennę. Wtedy zrozumiała co zrobił Jeff.

Spełnił jej największe marzenie. Wiedział, że od dawna pragnie mieć pieska. Sprezentował jej dokładnie takiego o jakim marzyła, szczeniaczka labradora angielskiego.
Wzruszył ją tym do łez. Dzień, który i tak był wyjątkowym i najcudowniejszym w jej życiu, stał się jeszcze wspanialszy. Wszystko dzięki ukochanemu mężczyźnie, który chciał sprawić jej radość i spełnić marzenie.

Wspaniale jest mieć u swojego boku takiego mężczyznę, który pragnie uszczęśliwiać kobietę swojego życia. Teraz będą tworzyli we troje rodzinę, dopóki nie doczekają się zasłużonego potomstwa. Jenna jest pewna, że Jeff będzie również wspaniałym ojcem.
Jeśli rozczuliła Cię postawa Jeffa pomóż rozpowszechnić ten wspaniały gest, bo czasami jeden gest znaczy więcej, niż tysiąc zbędnych słów…

Źródło i Fotografie: youtube