fot. Youtube/invitationlovejesus
in

Spodziewali się normalnego ślubu. Gdy ksiądz podszedł do mikrofonu, wszyscy doznali szoku

Planowanie ślubu pochłania mnóstwo czasu i wysiłku, każda para chciałaby, żeby wszystko było absolutnie doskonałe i zapięte na ostatni guzik – w tym dniu nie ma miejsca na żadne niespodzianki.

Leah i Chris O’Kane bardzo długo i solidnie przygotowali swój wielki dzień, który odbył się w kwietniu 2014 roku. Nie chcieli aby ich coś zaskoczyło, to miał być zwyczajny ślub. Para zupełnie nie spodziewała się, że doświadczy najlepszej niespodzianki w swoim życiu. Ojciec Ray Kelly podszedł by pobłogosławić nowożeńców podczas ich ceremonii, wtedy niespodziewanie, znana melodia zaczęła rozbrzmiewać w kościele. To co stało się potem, jest absolutnie niezwykłe. Ksiądz zaskoczył dosłownie wszystkich, a zwłaszcza Chris i Lei, swoją przeróbką pięknego utworu „Hallelujah” autorstwa Leonarda Cohena. Ojciec Kelly zmienił trochę słowa by były zbieżne z sakramentem małżeństwa, ale to wciąż było tak piękne, jak oryginał.

Nic dziwnego, że wideo z ich ślubu osiągnęło kosmiczną liczbę wyświetleń – 50 milionów! Obejrzyj poniższy film i podziel się tą niesamowitą niespodzianką dla Pary Młodej ze wszystkimi znajomymi na Facebooku!