fot. youtube/ Andrew Payne
in

Rozpoczął tajny projekt w swojej piwnicy bez wiedzy żony. 20 dni później, zawołał ją na dół.

Silvia i jej córka są miłośniczkami rękodzieła. Niestety w ich domu nie ma wystarczająco dużo miejsca, aby mogły realizować swoje projekty i rozwijać swój talent – ale tego dnia, wszystko się zmieniło.

Silvia z córką pojechały razem odwiedzić rodzinę na kilka tygodni, pozostawiając tatę samego w domu. Podczas ich nieobecności, Andrew postanowił stworzyć dla swojej żony i córki wyjątkową niespodziankę, dokumentując proces swojej pracy od początku do końca. On dobrze wiedział o czym marzyły i postanowił spełnić ich marzenie!

W ciągu 20 dni, Andrew przekształcił swoją piwnicę w profesjonalną pracownię, w której dwójka najważniejszych kobiet jego życia, będzie mogła tworzyć kreatywne projekty.

„To było naprawdę mnóstwo pracy, ale gdy ich nie było, mogłem pracować o każdej porze dnia.” – Andrew pisze na YouTube. Pokój został wyposażony w specjalne stoły, oświetlenie, jasne i kolorowe ściany a także dużą garderobę. Poniższy film przedstawia w upływie czasu cały wysiłek, który ten kochany mąż i ojciec przeznaczył do przygotowania niezwykłej niespodzianki.

Reakcja mamy i córki mówi sama za siebie, to po prostu trzeba zobaczyć! Nie zapomnij także podzielić się tą niesamowitą dawką miłości i poświęcenia ze swoimi bliskimi na Facebooku!