in

Facet przebrał się za ulubioną zabawkę swojego Golden Retrievera. Reakcja psa jest bezcenna!

Psy tak łatwo zadowolić… Gdy wchodzisz do domu po długim dniu w pracy, one zachowują się za każdym razem tak, jakby właśnie wygrały los na loterii, dostają bzika, gdy tylko usłyszą słowo „ciastko” i mogą zająć się przez kilka godzin gryząc kość lub bawiąc się swoją ulubioną zabawką.

Ich machające ogony, szczęśliwe twarze i urocze przytulanie nas w te najgorsze dni – dzięki tym wspaniałym stworzeniom, nasze życie staje się lepsze. Dlatego, to całkiem oczywiste, że zasługują czasem na trochę więcej szczęścia. Czy jest to nowa zabawka, smakołyki czy wygodne łóżeczko – psy zasługują na to wszystko! Na poniższym wideo zobaczymy niesamowitego właściciela Golden Retrievera, który przebrał się za ulubioną zabawkę swojego psa, by go uszczęśliwić i totalnie zaskoczyć.

Jak można się domyślać, jego reakcja była absolutnie fenomenalna, niczym miłosna scena z filmu! Myślę, że każdy z nas by tak zareagował, gdyby nasza ulubiona zabawka ożyła w pewnym okresie naszego dzieciństwa. Nie zapomnij się podzielić tym zabawnym nagraniem ze wszystkimi swoimi przyjaciółmi i rodziną.