fot. youtube/TheAngryGrandpaShow
in

Siostra sprzedała auto brata na złomie. Po 65 latach, syn zrobił mu wyjątkową niespodziankę!

Charlie Marvin Green Jr prowadzi swój kanał na YouTube. Znany jest jako Angry Grandpa, a na swoim kanale zdobył już ponad 3 miliony subskrypcji.

Jego filmiki są bardzo popularne. Jednak to nagranie bardzo nas wzruszyło. Angry Grandpa, kiedy zdał prawo jazdy w wieku 16 lat, dostał swojego pierwszego Chevroleta z 1955 roku. Jakiś czas później jego siostra wyruszała na wycieczkę do Kalifornii ze swoim chłopakiem. Niestety auto sprawiało problemy techniczne i nie dojechali samochodem na miejsce.

Nie chcąc trudzić się naprawą samochodu, jego siostra po prostu sprzedała samochód na najbliższym złomowisku bez zgody i wiedzy Charliego. Kiedy dowiedział się, co zrobiła jego siostra nie mógł w to uwierzyć. Pożyczenie jej samochodu było najgorszą decyzją w jego życiu. Jednak pewnego dnia otrzymał wielką niespodziankę.

Jego syn Michael dał mu w prezencie takiego samego Chevroleta z 1955 roku. Wcześniej dostał też od niego własny, wymarzony dom. Warto zobaczyć, w jaki sposób Michael podarował ojcu samochód. Podczas spaceru „natknęli się” na taki sam samochód, jaki Charlie dostał w wieku 16 lat.

Angry Grandpa bardzo się wzruszył i przywołał stare wspomnienia. Chwilę podziwiał samochód i zrobił sobie z nim zdjęcie. Opowiedział tez historię, która przywołała mnóstwo emocji.

Wtedy jeszcze nie wiedział, że to samochód jego syna, który specjalnie zaparkował go w tym miejscu. W końcu poszli do domu.

Kiedy dotarli na miejsce, mężczyzna zobaczył jak obserwowany wcześniej Chevrolet podjeżdża na jego podjazd.

Po chwili zrozumiał, że to prezent od syna. Reakcję na niespodziankę warto obejrzeć na poniższym filmiku.