fotografie: larry s
in

Syn wraca wcześniej z misji i nie mówi o tym mamie. Sposób w jaki ją wita, wzrusza kobietę do łez!

Dla każdej matki, dziecko jest najważniejszym skarbem. Uczucia matki zawsze są szczere i ogromne w stosunku do każdego dziecka.

A co czuje matka, której syn jest żołnierzem i właśnie wyjechał na misje? Ciężko to sobie wyobrazić.
Kiedy matka czeka na powrót dziecka, z pewnością odczuwa wiele emocji. Stres, strach i lęk o życie i zdrowie syna szybko mijają, kiedy pewnego dnia matka widzi swojego syna, który wrócił z misji wcześniej niż zapowiadał. Syn zdecydował się zrobić kobiecie niespodziankę, która niezmiernie ją ucieszyła. Powiedziałem mamie, że wrócę z misji dopiero pod koniec lipca, chociaż wiedziałem, że to nieprawda. Wróciłem miesiąc wcześniej, żeby zrobić jej niespodziankę – to napisał Larry pod swoim filmem.

Żołnierz siedział na dziedzińcu i czekał na matkę, która wracała z pracy. Dodatkowo wziął gazetę, aby było ciężej go rozpoznać.

Przyjaciel Larrego zwabił matkę w to miejsce, aby kobieta miała szansę zauważyć syna.
Kiedy stała kilka metrów od swojego syna, nagle zaczęła krzyczeć z radości. Jedna z komentujących wideo osób napisała: Przysięgam, że zmysł matki czuje, kiedy jej dziecko jest w pobliżu! Po chwili dosłownie wskoczyła z radości w ramiona swojego syna. To bardzo wzruszający widok. Kobieta z pewnością zapamięta tę chwilę do końca życia.

Zobacz jak wyglądało spotkanie matki z synem: