in

Zrobił krótki przystanek w domu na lunch. Gdy otworzył drzwi i zobaczył koszulkę partnerki, padł na kolana ze łzami w oczach!

Kiedy 23-letni Richard Davis wstąpił do domu podczas przerwy na lunch, jego dziewczyna, 22-letnia Destiny Price, miała dla niego wiadomość, która odjęła mu mowę.

Destiny chciała uchwycić tę piękną chwilę i zamontowała ukrytą kamerę. Gdy tylko Richard wszedł przez drzwi wejściowe, partnerka szczęśliwie przywitała go, pytając: „Co ta koszulka mówi?” Zdziwiony spojrzał w dół na koszulkę partnerki i zaczął czytać słowa na głos: „Zawsze czytaj drobny druk… jestem w ciąży!”.

Kiedy Richard przefiltrował sobie w głowie to, co właśnie przeczytał, padł na kolana i zaczął szlochać przytulając się do brzucha swojej kobiety.

Ta ciąża jest szczególnie poruszająca dla tej pary, ponieważ starali się o nią od bardzo długiego czasu, ale bezskutecznie. Destiny ma już dwójkę swoich dzieci – Richard z radością przyjął rolę ojca… ale pierwsze dziecko biologiczne było dla niego czymś, na co niecierpliwie oczekiwał.
„Modliłem się każdego dnia i nocy, aby Bóg posłał nam ten mały cud” – powiedział Richard.
 
Zobaczcie poniżej pełną emocji reakcję Richarda: