in

Przeszła metamorfozę, która zszokowała sieć. „Uważam, że jest piękna”

Nie ma wątpliwości co do tego, że najważniejsze jest to, co mamy w swoim sercu. Wygląd nie jest najważniejszy, ale oczywiście rzeczywistość niejednokrotnie weryfikuje nasze przekonania. Nagle okazuje się, że dopóki nie będziemy wyglądać ładnie, ktoś nie będzie chciał nas poznać lub w ogóle nie zwróci na nas uwagi.

Z tej kobiety śmiali się na każdym kroku. Jej twarz sprawiała, że ludzie bali się jej i nie wiedzieli, co jest z nią nie tak. Prawda wywołuje łzy w oczach. Z pomocą przyszedł… makijaż.

Metamorfoza, która wstrząsnęła siecią

Assya choruje na pęcherzowe oddzielanie się naskórka – to genetyczna choroba, która powoduje, że na skórze pojawiają się pęcherze wynikające z urazów mechanicznych. Jak to rozumieć? Nawet delikatny dotyk powoduje, że kobieta boryka się z kolejnymi widocznymi znamionami, które okropnie bolą. Kobieta w wyniku choroby straciła włosy, rzęsy i brwi.

Makijażystka Sadaf Wassan postanowiła coś na to zaradzić. Informacja o chorobie kobiety wstrząsnęła nią i uznała, że musi pomóc bezradnej kobiecie. Assya przeszła metamorfozę, jakiej jeszcze nie widzieliśmy.

Internauci przecierają oczy ze zdumienia. To po prostu niesamowite!

„Uważam, że jest piękna zarówno przed, jak i po metamorfozie” – piszą internauci.

„Widać po niej, że czuje się świetnie” – czytamy.

„Niesamowita robota. Gratuluję wizażystce, dzięki której Assya wreszcie się uśmiechnęła” – dodaje ktoś inny.

„Niech nikt już nie mówi, że to tylko głupi make-up. W niektórych sytuacjach może okazać się ratunkiem”

Sami zobaczcie!

Źródło:Popularne.pl