fot. youtube @Craig Hamilton-Parker
in

„Nowy Nostradamus” ma dramatyczną wizję na 2024 rok. Już się zaczęło

Nie ulega wątpliwości, że w ostatnich latach liczba osób, które uważają się za jasnowidzów, znacząco wzrosła. Ich wizje i przeczucia często wywołują mieszane emocje – od ciekawości po przerażenie. Jak było tym razem? Co do przekazania miał nam pewien wizjoner?

Niepokojąca przepowiednia

Craig Hamilton-Parker to wizjoner, którego przepowiednie wzbudziły sensację, kiedy to w zeszłym roku zasugerował, że Karol III nie utrzyma się na tronie królewskim dłużej niż przez dekadę. Czy jednak jego wizje dotyczące roku 2024 są równie przekonujące?

Craig Hamilton-Parker ostrzega, że nadchodzący rok, czyli 2024, może przynieść ze sobą dramatyczne wydarzenia. Jasnowidz przede wszystkim podnosi kwestię możliwych cyberataków, które mogą zagrozić każdemu z nas. Twierdzi, że pojawi się nowe, zaawansowane oprogramowanie szpiegujące, które może sparaliżować część systemów bankowych. To proroctwo wydaje się niepokojące, zwłaszcza w dzisiejszym zglobalizowanym świecie, gdzie zależność od technologii jest ogromna.

Rosja i Europa w przepowiedni

Wizjoner nieustannie skupia swoje przewidywania na Rosji. W przeszłości już sugerował, że ten kraj będzie odgrywać kluczową rolę w przyszłych wydarzeniach. Teraz jednak idzie krok dalej, twierdząc, że rosyjska gospodarka może zmierzać w kierunku recesji. Co więcej, przewiduje możliwość zawarcia przez Rosję umowy zbrojeniowej z Chinami, co mogłoby znacząco wpłynąć na geopolityczne równowagi.

Nie tylko Rosja znajduje się w ogniu jego przewidywań. Hamilton-Parker także zwraca swoją uwagę na Europę, gdzie widzi nadchodzący zwrot w politycznym krajobrazie. Sugeruje, że coraz więcej partii o profilu prawicowym będzie zdobywać wpływy, a Europa przesunie się w tę stronę.

Podsumowując, przepowiednie Craiga Hamiltona-Parkera budzą mieszane uczucia. Choć nie można ich odrzucić całkowicie, warto podchodzić do nich z umiarem i zdrowym sceptycyzmem. Przyszłość jest niepewna, a wizje, choć cieszą się popularnością w sieci, nie zawsze mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. Ostatecznie, to wydarzenia i czas zweryfikują prawdziwość przepowiedni.