fot. tiktok/fairyinnature
in

Od lat nie ogoliła swoich pach. Tak odpowiedziała hejterom

W naszym społeczeństwie istnieje wiele stereotypów dotyczących piękna i standardów estetycznych. Jednak co się stanie, gdy jedna młoda dziewczyna postanowi zbuntować się przeciwko tym konwencjom i świadomie wybrać inną drogę? Poznajcie historię dziewczyny, która od lat nie goli swoich pach.

Stawia na naturalność

W czasach, gdy reklamy i media bombardują nasze umysły idealizowanymi wizerunkami gładkich i perfekcyjnie woskowanych pach, użytkowniczka TikToka @fairyinnature postanowiła odmienić ten rytuał pielęgnacyjny. Od długiego czasu, nieustannie decyduje się na naturalność i akceptację swojego ciała, włącznie z niewydepilowanymi pachami.

W dzisiejszym świecie, gdzie standardy piękna często wykluczają różnorodność i narzucają normy, takie wybory mogą być uznawane za kontrowersyjne. Jednak dla tej dziewczyny, brak golenia pach nie jest jedynie manifestacją buntu czy rebelii, lecz wyrazem autentycznego akceptowania swojego ciała i podkreślenia naturalnej piękności.

W ostatnim czasie kobieta na jednym z filmików podniosła ręce do góry i pokazała pachy. Do nagrania dołączony został wymowny podpis.

„Kiedy ktoś próbuje mnie przekonać, że włosy na ciele są brzydkie i byłabym bardziej atrakcyjna, gdybym się ogoliła” – czytamy.

Internauci mają mieszane uczucia, patrząc na to, jak wygląda @fairynnature.

„Jeśli mam być całkowicie szczery, to obrzydliwe” – pisze internauta.

„Włosy pod pachami nie są sexy, są naprawdę obrzydliwe” – dodaje ktoś inny.

@fairyinnature Have a lovely weekend ✨🦋 #bodypositivity #hairyarmpitcreator #hairygirls #armpithair ♬ original sound – Fat & Fit Mom

A Ty? Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!