in

Przywieźli 4-miesięczną córkę do szpitala. Lekarze przeżyli szok gdy zobaczyli wyniki badań krwi dziecka.

Nie każdy nadaje się na rodzica. Brak instynktu, zbyt lekkomyślne podejście do życia, czy niska świadomość mogą narazić dziecko na niebezpieczeństwo.

Od osób znanych wymaga się więcej i spodziewa po nich większej odpowiedzialności. Jak pokazała ta para, nie musi to być oczywiste.

Krystin i Somchai Lisaius to gwiazdy telewizyjnych wiadomości w Arizonie.

Oboje pracują jako reporterzy. Są w związku od kilku lat, a niedawno urodziła im się córeczka. Jak się okazało nie było to dla nich powodem do zmiany rozrywkowego stylu życia, jaki prowadzili przed narodzinami córki.

Kiedy dziewczynka miała cztery miesiące para dziennikarzy urządziła huczną imprezę nie tylko sowicie zakrapianą alkoholem, co także narkotykami.

Krystin, mimo że karmiła piersią także przyjęła narkotyk. Uznała, że jeśli przystawi córkę po kilku godzinach nic jej nie będzie…

12 godzin po wciągnięciu kokainy nakarmiła córkę piersią.

W chwilę po tym dziewczynka zaczęła mieć niepokojące objawy. Wiła się w konwulsjach, przelewała przez ręce. Rodzice zabrali ją do szpitala.

Lekarze najpierw chcieli zbadać dziecku krew i mocz. Para nie zgodziła się na badanie. Zabrali małą do innego szpitala. Tam jednak sytuacja się powtórzyła. Tu także nie wyrazili zgody. Jednak podejrzane zachowanie rodziców skłoniło lekarzy do powiadomienia władz. Zjawiła się policja i poleciła wykonać badania.
 
Badanie ujawniło, że dziecko przedawkowało kokainę!
 

 
Małżeństwo zaprzeczało, ale w końcu przyznało się do zażywania narkotyków kilkanaście godzin wcześniej przez matkę i nakarmienie potem córki piersią.
 
Oboje zostali zatrzymani, a ich dziewczynka oddana pod opiekę babci.
 
Na rozprawie sędzia skazał parę na grzywnę i prace społeczne. Uznał jednak, że jako rodzice nie byli świadomi ryzyka i nie narazili życia córki celowo, dlatego nie odebrał rodzicom praw do zajmowania się dzieckiem.