in

Zastali niespodziewanego gościa w ciężarówce. Miał jasno określony cel

Nie jest tajemnicą, że zwierzęta potrafią przysporzyć nam wiele niespodzianek, a niektóre z nich, takie jak ta, która wydarzyła się w New Hampshire, może stać się w momencie prawdziwym hitem sieci.

Nowy pracownik w firmie?

Dzień pracy w firmie American Plate Glass wyglądał tak, jak każdy inny. Specjaliści z New Hampshire nie spodziewali się, że ich rutynę przerwie niespodziewany gość. Niedźwiedź, który zdecydował się usiąść na miejscu pasażera w jednym z ciężarowych samochodów dostawczych firmy, wkrótce stał się sensacją w mediach społecznościowych.

Niedźwiedź z apetytem na lunch

Nagranie, które pojawiło się na fanpage’u American Plate Glass na Facebooku, szybko zyskało popularność, przekraczając 16 tysięcy odtworzeń. W tle słychać głos Curtisa Fidlera, członka zespołu szklarskiego, rozmawiającego na FaceTime ze swoją teściową.

„Jak myślisz, co jest teraz w tej ciężarówce? Nie, nie rozłączaj się. To cholerny, czarny niedźwiedź, jedzący orzechy Charliego” – mówi Fidler.

Na szczęście, niecodzienny pasażer, choć mógł przynieść poważne konsekwencje dla firmy pracującej z tak kruchym materiałem jak szkło, nie zniszczył nawet w żaden sposób ciężarówki. Nie było na niej ani jednej rysy. Zadowolony niedźwiedź, po skonsumowaniu lunchu jednego z pracowników, nawet zdążył się zdrzemnąć.

Pozytywny zwrot akcji

Te niespodziewane zdarzenie przyniosło firmie American Plate Glass nie tylko chwilę zdumienia, ale również falę zainteresowania w mediach społecznościowych. Choć z pewnością nie jest to typowy sposób na promocję w branży szklarskiej, historia ta pokazuje, że nieprzewidywalne momenty mogą przynieść niespodziewane korzyści.

Obejrzyj nagranie poniżej: