in

2-latek umiera po spożyciu popularnego owocu. Załamana mama chce teraz ostrzec innych rodziców!

Utrata własnego dziecka to najgorszy koszmar każdego rodzica… Dlatego też poniższa historia tak bardzo chwyta za serce.

Ten koszmar stał się przerażającą rzeczywistością dla Emmy i Mohammada, którzy mieszkają w Detroit w stanie Michigan. Podczas regularnej wizyty w sklepie spożywczym, stracili swojego 2-letniego synka.

Mama, jak co dzień wybrała się do sklepu na zakupy ale w życiu nie spodziewała się, że ten dzień zakończy się taką tragedią.

2-letni Ayyan Umar, siedział sobie na wózku sklepowym, który prowadziła jego matka Emma, pakując różne artykuły spożywcze. W pewnym momencie odwróciła się na chwilę, aby spojrzeć na skład jednego z produktów, ale gdy odwróciła się z powrotem i popatrzyła na syna, zobaczyła, że jego twarz nabrała koloru niebieskiego. Ayyan złapał za kilka winogron i włożył je sobie do ust. Gdy Emma usłyszała głośne dławiące hałasy pochodzące od swojego małego chłopca, wiedziała już, że było bardzo źle.

Winogrona utknęły chłopczykowi w drogach oddechowych.

Emma mówi, że wielokrotnie z pełną siłą waliła go po plecach, aby wydostać winogrona – ale niestety bez skutku. Jeden z pracowników, który był na magazynie natychmiast zadzwonił na pogotowie, podczas gdy inny próbował reanimować chłopczyka przez ponad pięć minut. Gdy przybyli sanitariusze, udało im się wydobyć winogrona, ale było już za późno – Ayyan przestał oddychać i zmarł.

„Czuję, że to tylko zły sen, z którego ktoś mnie zaraz obudzi. Nie mogę przestać o nim myśleć, widzę go wszędzie.” – mówi ojciec Mohammed ze łzami w oczach.

Niebezpieczne winogrona

Rodzina chce teraz ostrzec innych rodziców, jak niebezpieczne dla małych dzieci mogą być zwykłe winogrona. Amerykański Instytut Pediatrii mówi, że dzieci poniżej czterech lat nie powinny spożywać pełnych winogron – powinny być przekrojone wzdłuż na pół.

Poniżej możesz obejrzeć reportaż o tym tragicznym incydencie. Proszę, pomóż nam podzielić się ostrzeżeniem Emmy i Mohammada, aby nie dopuścić ponownie do takiej tragedii.