fot. Facebook/KaitEllen
in

Zabawa w parku skończyła się tragicznie dla 3-latka. Zrozpaczona matka chce teraz ostrzec innych rodziców

Coraz częściej rodzice decydują się na zakup trampoliny dla swoich dzieci – one kochają odbijanie się i nigdy im się to nie nudzi.

Poza tym wspaniale jest widzieć, jak bawią się na świeżym powietrzu, zamiast siedzieć przed komputerem, telewizorem lub telefonem.

Kaitlin Hill i jej rodzina nie mają trampoliny, ale pewnego dnia wraz z mężem chcieli uszczęśliwić swojego 3-letniego synka Carltona. Zabrali go więc do parku z trampoliną na dzień pełen zabawy. Ale zabawa nie trwała zbyt długo. W jednej sekundzie, Carlton skakał szczęśliwy, a w drugiej, zwijał się z bólu. Matce pękło serce, gdy zobaczyła swoje dziecko w takim stanie i natychmiast zabrała go do szpitala.

Kiedy powiedziano jej, co się stało z jej synem, natychmiast zbladła.
Chłopczyk złamał kość udową, najsilniejszą kość w jego ciele.

Lekarze zszokowali ją także kolejną wiadomością – dzieci poniżej sześciu lat nie mogą jeszcze korzystać z trampoliny.
Amerykańska akademia pediatrów wydała zalecenie. Organizacja wyjaśnia, że ponieważ kości małych dzieci są delikatne i wciąż się rozwijają, powtarzane odbijanie się, nie jest dla nich dobre. Niestety, większość rodziców nie zdaje sobie z tego sprawy.

Colton leżał w gipsie od pasa w dół, przez sześć tygodni. Przeżył ogromny ból i cierpienie…
 
Kaitlin ma nadzieję, że dzielenie się tymi informacjami przyczyni się do zwiększenia wiedzy wśród rodziców z małymi dziećmi, tak aby nie musiały one przechodzić przez straszne cierpienie, którego doświadczył Colton.
Pomóż nam rozpowszechnić ten artykuł, aby więcej rodziców otrzymało to ważne ostrzeżenie.