in ,

Mama ostrzega przed zagrożeniem w czasie lata – po okropnym odkryciu na twarzy córeczki.

Delikatna skóra dziecka nie może być narażona na bezpośrednie działanie promieni słonecznych zwłaszcza w godzinach południowych. Mama Rebecca Cannon posmarowała swoją 14 miesięczną córeczkę Kylie kremem z filtrem przed wyjściem na spacer.

Rebecca zrobiła wszystko jak należy zgodnie z instrukcją, nałożyła krem w sprayu na swoje dłonie, rozsmarowała, po czym nałożyła na skórę córki.

Jednak po kilku godzinach z twarzą jej córki zaczęło dziać się coś okropnego. Dziewczynka spuchła, a skóra zaczęła pękać i ropieć, pojawiły się otwarte, bolesne rany.

Teraz Rebecca pragnie ostrzec innych rodziców. Na Facebooku napisała:
 
„Zobaczcie co się stało z moją córką i uważajcie podczas korzystania z środków ochrony a aerozolu! Po powrocie do domu spędziłam sporo czasu na poszukiwaniach i okazało się, że jest o wiele więcej takich przypadków jak nasz. Nie rozumiem dlaczego ten produkt znajduje się jeszcze na pułkach!”


 
Po opublikowaniu tego ostrzeżenia, kilku kolejnych rodziców poinformowało o podobnych sytuacjach.
 
Jeżeli przez przypadek natraficie na produkt o nazwie Banana Boat SPF 50, uważajcie!
 
Kremy z filtrem mogą wywoływać silne reakcje alergiczne i jak pokazuje przypadek Kylie bardziej zaszkodzić dziecku niż promienie słoneczne, przed którymi mają chronić.
 
Udostępnij ten artykuł, aby pomóc Rebecce ostrzec innych rodziców!