fot. tiktok/@natalieeekate
in

Jeździsz samochodem w takiej fryzurze? Narażasz swoje życie

Natalie Kate, która jest lekarką i TikTokerką, opublikowała niedawno ostrzegawcze wideo dla wszystkich długowłosych kobiet, które stawiają na wygodne fryzury podczas jazdy samochodem. Według niej, jeden przedmiot, który nosimy na głowie, może spowodować poważne obrażenia w czasie wypadku. Warto zatem zachować ostrożność.

Jakiego przedmiotu lepiej unikać? Znamy szczegóły.

Niebezpieczne klamry

Klamry do włosów są wykorzystywane w rozmaitych stylizacjach, od prostych upięć na co dzień, po bardziej skomplikowane fryzury na specjalne okazje. Nie można jednak zapominać, że ich używanie może wiązać się z pewnym ryzykiem.

W nagraniu na platformie TikTok, Natalie opowiedziała o niebezpieczeństwie, jakie stanowią klamry do włosów. Jej zdaniem, podczas wypadku mogą one przyczynić się do powstania poważnych obrażeń, dlatego warto zrezygnować z tego rodzaju ozdób na włosach i zamiast tego postawić na bezpieczeństwo.

Dlaczego klamry są aż tak niebezpieczne? Wiele z ich ostrych elementów może doprowadzić do uszkodzenia czaszki.

@natalieeekate heard this today and it had me shook 😖 #clawcliphairstyles ♬ Big Boy (SZA) – Sped Up Remix – viral audios & nightcore sped up

Nie ma nic ważniejszego niż bezpieczeństwo, dlatego warto przestrzegać pewnych zasad, które pomogą nam się uchronić. Czasem wygodne rozwiązania, takie jak klamry do włosów czy inne dodatki, mogą okazać się źródłem zagrożenia dla naszego bezpieczeństwa – warto o tym pamiętać.

Podziel się tą ważną informacją z innymi!