in

Uwielbiana gwiazda TTV nie żyje. Mężczyzna popełnił samobójstwo?

Super Express poinformował o tragicznej wiadomości. Jak wiadomo z nieoficjalnych doniesień, nie żyje bohater jednego z lubianych programów TTV. Mężczyzna zginął w wypadku w miejscowości Mrzeżyno.

Tragiczna wiadomość, która zasmuci widzów

20 czerwca uczestnik programu „Dżentelmeni i wieśniacy” około godziny 7:00 wjechał do kanału portowego swoim samochodem. Samochód zatonął, a 40-letni mężczyzna zginął, pomimo usilnych prób uratowania go. Sama reanimacja trwała aż 2,5 godziny, ale niestety nie przyniosła skutku.

Jak poinformował tabloid, 40-latek prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Takie podejrzenia padły po odkryciu faktu, że miał na sobie nałożone kajdanki. Uczestnik programu TTV nie potrafił sobie poradzić ze swoimi problemami i ostatecznie zdecydował się na odebranie sobie życia.

Mężczyzna występował w programie ,,Dżentelmeni i wieśniacy” w 2017 roku. Zamienił się w tamtym czasie z Przemkiem, który był biznesmenem i lubił ekstremalne przeżycia. Bohater programu pochodził z miejscowości, w której doszło do samobójstwa i był rybakiem. Przyjazd do stolicy miał rozwiązać jego problemy, a tylko je pogłębił.

Niech spoczywa w spokoju.

Źródło: SuperExpress