in ,

Niania weszła do domu i zdała sobie sprawę, że coś jest nie tak. Złapała dziecko i zaczęła uciekać

Co byś zrobił, gdybyś zdał sobie sprawę, że do Twojego domu wchodzi bandyta?

Myśl o tej sytuacji jest przerażająca, a wiele osób nawet nie wie, jak w niej zareagować. Nigdy nie wiadomo, czy ta osoba jest agresywna, czy uzbrojona. A jeszcze gorzej podjąć szybkie decyzje, gdy w opowieści znajduje się dziecko, za które jesteś odpowiedzialny.

Jenna Lee Baker miała okazję doświadczyć tej sytuacji na własnej skórze. Mieszka w Kalifornii i jest nianią trzyletniego chłopca.

Kiedy wróciła z chłopakiem do domu ze spaceru, poczuła, że ​​coś jest nie tak. W domu był włamywacz, który usłyszał, że ktoś wszedł do domu. Zbiegł po schodach, aby wyjść z domu i uniknąć przyłapania. Kiedy Jenna zorientowała się, co się dzieje, natychmiast złapała chłopca i wybiegła z domu. Chciała chronić dziecko i siebie, więc unikała spotkania ze złodziejem.

Pobiegła do sąsiadów i wezwała pomoc. Nawiasem mówiąc, rodzina zainstalowała kamery w domu, aby mogli zobaczyć całe wydarzenie na wideo. Złodziej najpierw otworzył torebkę Jenny, szukając czegoś cennego. Potem poszedł na górę, przeszukując pozostałe pokoje.

Rodzice są bardzo wdzięczni Jenny, która postąpiła właściwie. Dla nich jest super-nianią.

Jenna jest jednak skromna i nie uważa się za bohatera. Powiedziała, że ​​jest odpowiedzialna za bezpieczeństwo dziecka i że postąpiła zgodnie z oczekiwaniami.