in ,

200 tys. zarobku rocznie jako niania? W sieci pojawiła się taka oferta – ale jest jeden warunek.

Jeśli twoją wymarzoną pracą jest opiekowanie się dziećmi, mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Ostatnio na Internecie pojawiła się informacja, że pewna rodzina z Wielkiej Brytanii poszukuje opiekunki do dzieci na pół etatu.

Nie byłoby w tym nic szokującego, gdyby nie pensja, jaką proponują – jeśli przeliczymy ją na złotówki, wyjdzie, że można zarobić ok. 200 tys. złotych! Gdzie leży haczyk?

Rodzina poszukująca opiekunki nie wymaga praktycznie niczego z podstawowych warunków – nie interesuje ją wykształcenie, doświadczenie ani nic, co zazwyczaj jest brane pod uwagę w tej branży. Za to stawia jeden nieoczywisty warunek…

Niania musi zawsze ubierać się do pracy w strój księżniczki z bajek Disneya. Koszty stroju są w całości pokryte przez rodziców dziecka.

Do obowiązków niani należy opieka nad 5-letnimi bliźniaczkami. Trzeba odebrać je z przedszkola, zrobić posiłek, ale co najważniejsze – zabawiać je w stroju księżniczki. W zależności od tego, jaką księżniczką niania się stanie, musi wymyślać zabawy związane z tą właśnie bajką.
 
Czy to jest wymysł rodziców? Okazuje się, że mają w tym wyższy cel. Uważają to za metodę przekazania dziewczynkom wartości, pokazania, jaka siła tkwi w kobiecie, jak ważna jest empatia i odwaga – dlatego według nich najlepiej zobrazować i przekazać to za pomocą ich dziecięcych bohaterek.
 
Rodzice mówią, że dziewczynki są wielkimi fankami tych postaci i dlatego chcieliby, aby ktoś się w nie wcielił. Mama mówi, że dziewczynki potrafią być bardzo niegrzeczne, dlatego potrzebna im dyscyplina, a kogo najbardziej będą się słuchać? Tych, których uwielbiają i podziwiają.
 

 
Jeśli nie dowierzasz, że takie ogłoszenie istnieje, zobacz tutaj.
 
Może ktoś z was będzie chętny pracować jako niania? 🙂
 
Podzielcie się tym postem ze znajomymi i bliskimi!