in

Mama bliźniaków znowu zachodzi w ciążę. Wiadomość, którą dostaje od lekarza, sprawia, że jej mąż mdleje.

Pewna para z Waldorf w stanie Maryland zakochała się w sobie 10 lat temu. Dwa lata po narodzinach bliźniaków Riley i Aleksandra, Nia i jej mąż Robert otrzymali zaskakującą wiadomość.

Nia dowiedziała się, że znowu jest w ciąży. Kiedy poszła do gabinetu lekarza na badanie ultrasonograficzne, pielęgniarka zapytała, czy w jej rodzinie występowały przypadki narodzin bliźniaków czy trojaczków.

„Są trzy! Będzie mieć pani trojaczki.”

Nia była zdziwiona. Nigdy nie spodziewałaby się takiej wiadomości.

Trojaczki są dość rzadkie w naturalnych ciążach. A dla matki, która już miała bliźniaki, są one jeszcze bardziej niezwykłe. Nia odkryła, że ma rzadką chorobę zwaną hiperowulacją. Polega ona na tym, że jajniki są w stanie wyprodukować w przeciągu jednego cyklu owulacyjnego więcej niż jedną komórkę jajową.

Wiedziała, że trudno będzie wychować tak dużą rodzinę, ale była bardzo wdzięczna.
 

 
Podobnie jak Nia, Robert był zszokowany. Z wrażenia zemdlał i obudził się po jakimś czasie!
 
Para zaczęła się zastanawiać, jaką płeć będą miały dzieci. Ponieważ mieli już trzech synów, bardzo chcieli się dowiedzieć, czy może tym razem będą to dziewczynki. Wtedy otrzymali niespodziankę na całe życie!
 
Nia i Robert dostali wiadomość, że trojaczki to dziewczynki. Robert zauważył, że:
 
„W domu teraz będzie równowaga! Trzej chłopcy przychodzą do matki, chcą ją bronić, nie dają jej ani chwili wytchnienia, a teraz ja mam swoją własną małą załogę.”
 
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć tę niesamowitą rodzinę!