in

22-latka była nękana przez 3 facetów z vana. Wściekła się i dała im lekcję, której nigdy nie zapomną.

22-letnia Courtney Greatrex mieszka w Londynie i ostatnio przeżyła coś, czego nie powinna doświadczyć żadna kobieta.

Pewnego ranka w drodze do pracy, była prześladowana przez trzech mężczyzn z furgonetki.
„Ciągle komentowali mnie przez okno, więc powiedziałem im, że to prześladowanie… śmieli się i ciągnęli to dalej, nawet wtedy, gdy zareagowałam agresywnie i kazałam im zostawić mnie w spokoju.” – Courtney powiedziała dziennikarzom z Daily Mail

Courtney miała tego dość i postanowiła zemścić się na mężczyznach.

O godzinie 7:30 rano Courtney szła w kierunku metra. Wtedy nagle zauważyła białą furgonetkę. Trzej mężczyźni zaczęli wygwizdywać Courtney i ją nękać. Przez kilka minut krzyczeli do niej i ją wyśmiewali. Była to bardzo niewygodna sytuacja i nie wszystkie kobiety ośmieliłyby się coś z tym zrobić, ale Courtney nie zamierzała im na to pozwolić.

Po tym, jak Courtney powtórzyła, aby zostawili ją w spokoju:
„Nadal to ich nie powstrzymało, więc zrobiłam zdjęcie samochodu, a oni próbowali ukryć swoje twarze.”

Chociaż mężczyźni ukryli swoje twarze, nie trudno było dostrzec, skąd pochodzą. Prowadzili furgonetkę firmową, na której wyraźnie widniało logo firmy „Aqua Roofing”. Courtney zamieściła tuż po tym zdarzeniu, zdjęcie na Facebooku i wyjaśniła, co się stało:

„Przed 8 rano, byłam wielokrotnie nękana przez tych trzech mężczyzn w furgonetce. Jechali za mną do końca drogi, gwiżdżąc na mnie i rzucając bezczelne komentarze. Zrobiłam więc zdjęcie ich furgonetki i kazałam im zostawić mnie w spokoju. Oni ukryli swoje twarze, a jeszcze przed chwilą wyzywali mnie od „ku**w. Molestowanie seksualne jest i będzie, a z pewnością w Londynie – takie sceny jak te, zdarzają się przeważnie rano. Ale tego dnia nie mogłam już dłużej tego znieść.”

Obraz szybko rozprzestrzenił się w internecie i nie minęło wiele czasu, zanim szef firmy „Aqua Roofing” dowiedział się o tym, co się stało. Wkrótce chłopaki gorzko żałowali, że prześladowali Courtney. Jeden z facetów został natychmiast zwolniony, a reszta została poddana badaniom. Szef rozmawiał również z Courtney o tej sprawie i ją przepraszał. Ta kobieta zasługuje na ogromny szacunek za odwagę i wprowadzenie tych facetów na swoje miejsce. W tym świecie nie ma miejsca na molestowanie i mamy nadzieję, że ci faceci zapamiętają do końca życia tą lekcje.