fot. freepik.com
in

Zamieszkał z dziewczyną po 3 latach związku. Odkąd poznał jej nawyki, czuje tylko obrzydzenie

Z pewnością spora część z nas będzie zdania, że tak naprawdę poznajemy swojego partnera dopiero w chwili, gdy z nim zamieszkamy. Dzięki temu szybko zdajemy sobie sprawę, jakie ma nawyki, co nam w nim przeszkadza i o czym nie mieliśmy zielonego pojęcia, dopóki nasze bagaże nie znalazły się na stałe w tym samym mieszkaniu.

Nawyki są różne. Jedne zaskakują bardziej, inne mniej. Są też takie, które spędzają nam sen z powiek i zmuszają do przemyśleń na temat tego, czy wytrzymamy z drugą osobą, jeśli ich nie zmieni.

Z taką sytuacją musiał się zmierzyć pewien użytkownik Reddita, który nie sądził, że jego partnerka jest zdolna do takich rzeczy i uznaje to za normalne. Jego historia w momencie obiegła całą sieć. Internauci są zdumieni, jednak służą dobrą radą.

„W końcu zamieszkałem z moją dziewczyną. Jesteśmy parą już od 3 lat, ale mieszkamy razem dopiero od około 6 miesięcy. Już wcześniej zauważyłem coś na temat jej higieny, ale dopiero teraz stało się to jeszcze bardziej widoczne. Kiedy zaczęliśmy się spotykać, zauważyłem, że ona niekoniecznie lubi się myć, ale nie miałem pojęcia, że bierze prysznic tylko co jakieś 7 dni? Rozmawialiśmy o tym i powiedziałem jej, że moim zdaniem powinna częściej się kąpać i że wstyd mi w ogóle o tym wspominać, ale śmierdzi, i skoro ja to czuję, to inni na pewno też. Ona mówi, że gdyby rzeczywiście tak było, ktoś by jej o tym powiedział. Musiałem przyznać się do tego, że jedna z jej przyjaciółek powiedziała mi o tym w sekrecie, bo wstydziła się powiedzieć jej to wprost. Moja mama i moi znajomi też to stwierdzili”

Kwestia higieny wydaje się być dla większości oczywista. Zdarzają się jednak tacy, którzy woleliby nie wiedzieć o jej istnieniu.

„Ona nie chce się myć częściej, bo jak twierdzi: „Woda szkodzi mojej fryzurze”. Ale nie ma żadnej dobrej wymówki kiedy proponuję, że może zakładać czepek kąpielowy, albo że nie musi myć włosów za każdym razem. Już wielokrotnie rozmawialiśmy na ten temat, ale nic się nie zmienia… Czuję się jak dupek, że zwracam na to uwagę, ale też nie czuję się komfortowo śpiąc z nią w jednym łóżku ? Poza tym chciałbym, żeby wykazywała się większą kobiecością. A skoro mowa o kobiecości – kiedy ma okres też nie chce się myć, bo mówi, że to nie ma większego sensu. Więc to kolejne 3-5 dni do okresu, w którym się nie myje”

Mężczyzna nie ma pojęcia, jak długo to wytrzyma. Jest mu ciężko i nie może tego zrozumieć. Wydaje mu się to po prostu niepojęte, dlatego zwrócił się do internautów z prośbą o pomoc.

„Z jednej strony uważam, że każdy z nas jest wolną istotą i może robić to, co chce, ale z drugiej mam wrażenie, że od tej reguły jest wyjątek dotyczący higieny. Przecież nie wymagam od niej wiele. Martwię się jak to będzie wyglądać, jeśli będziemy mieli dzieci. Czy zachowuję się racjonalnie?”

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: reddit, popularne.pl