in

Zamontowali kamery w domu. Zamarli widząc, jak lalka ich córeczki nagle zaczęła się ruszać

W życiu niejednokrotnie dzieją się rzeczy, w które ciężko uwierzyć, jeśli ktoś tylko o nich opowiada, nie mając żadnego potwierdzenia na to, że to, co mówi, jest prawdą. Z niebywałymi historiami mamy do czynienia na całym świecie każdego dnia i możemy dowiedzieć się o nich chociażby za pośrednictwem social mediów.

Niektóre z nich zachwycają, inne szokują, a jeszcze inne przerażają i sprawiają, że mamy w głowie mnóstwo pytań, a niewiele odpowiedzi. Tak właśnie było w tym przypadku. Internautom włosy stają dęba, gdy oglądają nagranie z udziałem dziewczynki. To po prostu straszne!

Nawiedzony dom?

Stare domy nie od dziś budzą prawdziwy postrach i idealnie nadają się na snucie historii rodem z horrorów. Kto z nas przynajmniej raz w życiu nie przestraszył się, gdy coś ni stąd ni zowąd spadło na ziemię?

Co byście powiedzieli na to, gdyby nagle przedmioty w domu zaczęły się poruszać i nie byłoby na to żadnego sensownego wyjaśnienia? Z takim zjawiskiem mieli do czynienia mieszkańcy pewnego starego domu. Uznali, że najlepiej będzie, jeśli zamontują kamery. To, co później na nich zobaczyli, zszokowało już cały Internet.

Na nagraniu, które trafiło do sieci, możemy zobaczyć dziewczynkę bawiącą się lalką i siedzącą przy stole. Dziecko, widząc, że przedmioty wokół niej zaczynają się poruszać, wybiega z pokoju. Z pewnością zdecydowana większość osób zareagowałaby podobnie!

Koniecznie obejrzyj nagranie poniżej!