in

Nauczyciela WF-u nagrano z ukrycia gdy czesał włosy uczennicy. Matka oglądając filmik, nie dowierzała w to, co widzi.

Nauczyciele powinni podejmować pracę z powołania, ponieważ nie każdy może podjąć się kształtowania młodych umysłów na odpowiedzialnych ludzi, którzy staną się cenną częścią społeczności.

Idealni nauczyciele zawsze idą o krok dalej, aby upewnić się, że ich uczniowie robią co w ich mocy, aby osiągnąć jak najwięcej.

Ta pomoc zazwyczaj rozszerza się również poza ściany klasy. I nawet jeśli ten wysiłek nie jest zauważony przez rodziców, dyrektora szkoły lub społeczność, to nie ma większego znaczenia, ponieważ sami widzą, jak wielki wpływ wywierają.

Jeden z nauczycieli wychowania fizycznego w Valdosta w Gruzji, uczył swoich uczniów koszykówki, kiedy jedna z uczennic, Kristin Paulk, podeszła do niego i zapytała, czy może go o coś poprosić.

Nauczyciel zanim dowiedział się o co chodzi, zgodził się bez namysłu. Wtedy dziewczynka powiedziała:

„Czy może mi Pan zawiązać włosy w kucyk?” Nauczyciel od razu przyklęknął i zaczął czesać uczennicę. W międzyczasie, jego koleżanka Kandice Anderson, widząc tą nietypową sytuację, postanowiła ją nagrać. Później opublikowała ten film na swoim Facebooku, pisząc:

Kiedy twoja praca wykracza poza nauczanie… #coachO #love

Kandice chciała tylko pokazać swoim przyjaciołom, czego naprawdę potrzeba, aby zostać nauczycielem i nigdy nie myślała, że filmik zostanie obejrzany ponad 3 miliony razy.
 
Nauczyciel wf-u nie miał pojęcia, że zadziała to w sposób wirusowy i tak szybko stanie się sławny. Ludzie uważali, że jest to tak urocze, że pojawił się nawet w Good Morning America.
To był dla mnie szok, że przyciągnęło to taką uwagę, ponieważ wszyscy to robimy.

Nauczyciel sam ma trójkę dzieci, więc zdarzało mu się już wiązać kucyki. Żartuje, że na związaniu włosów kończy się jego doświadczenie, a jeśli urocza Kristin chciałaby bardziej fantazyjnej fryzury, powinna zgłosić się do kogoś innego.

Matka Kristin również była gościem w Good Morning America, gdzie dzieliła się wrażeniami z oglądania filmu. Mówi, że jest bardzo szczęśliwa widząc, że jej córka ma nauczyciela, który tak bardzo przejmuje się dziećmi.

Mamy nadzieję, że jest więcej takich nauczycieli jak ten trener, który zrobiłby wszystko dla poprawy samopoczucia swoich uczniów.
 
Ten film to najsłodsza rzecz, jaką dzisiaj zobaczysz: