in

Pozbądź się chrapania już dziś – o tym naturalnym środku, wie tylko garstka osób!

Walka z chrapaniem nie zawsze jest łatwa, a poza tym może wywoływać spory dyskomfort u osoby śpiącej obok, zamieniając jego noce w prawdziwe piekło.

To zaburzenie zwykle dotyka osób z nadwagą, zestresowanych, pijących za dużo alkoholu lub mających zatkane drogi oddechowe.

Często mówi się, że istnieją dwie formy tego uciążliwego schorzenia: społeczna i medyczna – społeczna nie jest uważana za bezpośrednio niebezpieczną, natomiast chrapanie od strony medycznej powinno zostać sprawdzone przez lekarza. Ale powodem może być także odrobina śluzu w nosie lub gardle, a do tego istnieje sztuczka domowej roboty, którą warto wypróbować.

Naturalny środek na chrapanie

Czego potrzebujesz:

* 2 jabłka
* 2 marchewki
* 1/4 cytryny
* Świeży imbir

Jak działają te naturalne składniki?

Sok z cytryny zawiera dużo witaminy C, która może złagodzić problemy ze śluzem i podrażnionym nosem.

Imbir jest używany w Chinach od ponad 2000 lat w leczeniu różnych stanów chorobowych i zwykle pomaga w wentylacji dróg oddechowych.

Jabłka i marchewki zawierają dużą część aminokwasu tryptofanu, który odpręża i ułatwia zasypianie oraz zapobiega chrapaniu.

Jak postępować

Wymieszaj wszystkie składniki w blenderze (lub sokowirówce) i zrób koktajl/sok i wypij go kilka godzin przed pójściem spać.

Chrapanie może być naprawdę irytujące dla twojego otoczenia, więc dlaczego nie miałbyś wypróbować tej prostej metody?

Czy znasz kogoś, kto powinien wypróbować tę prostą sztuczkę? Jeśli tak, udostępnij tę świetną wskazówkę na Facebooku, jeśli sztuczka zadziała, na pewno bliscy Ci za to podziękują.

donnaweb.net