in

Pokonaj cukrzycę i nadmiar kilogramów bez większego wysiłku – wystarczą tylko 2 składniki.

Cukrzyca staje się chorobą cywilizacyjną. Zaczyna dotykać ludzi w każdym wieku, niezależnie od płci. Nieleczona cukrzyca może prowadzić do wielu poważnych schorzeń, a nawet przedwczesnej śmierci.

Lekarze jako lekarstwo na cukrzycę przepisują chorym insulinę, która pomaga utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi. Znamy jednak naturalny sposób, który nie wymaga przyjmowania zastrzyków z insuliną. Kurację możesz zacząć, jeśli nie przyjmowałeś nigdy insuliny, ale także jako dodatkowy sposób na normalizację cukru we krwi. Podany poniżej przepis jest bardzo prosty, a jednocześnie niezwykle skuteczny. Pozytywnie wpływa na pracę trzustki, która odpowiada za produkcję insuliny w organizmie.

Pory są antybakteryjne i anty pasożytnicze, co będzie służyło naszemu układowi pokarmowemu. Wspomagają trawienie, przyspieszają przemianę materii, działają żółciopędnie, dlatego też tak sprawdzają się podczas kuracji odchudzających. Ich działanie jest także moczopędne i oczyszczające. Dodatkowo pomogą pozbyć się nadmiaru wody, redukując opuchnięcia i uczucie ciężkości.
 
Składniki:
Do przygotowania kuracji potrzeba jedynie 2 litry wody mineralnej oraz cały por z korzeniem.
Sposób przygotowania:
Umytego pora kroimy na mniejsze kawałki i przekładamy do słoja. Zalewamy wodą i zostawiamy na 24 godziny. Gotowy napój popijamy przez cały dzień zamiast innych płynów. Po wypiciu całego roztworu, przygotowujemy nowy ze świeżych składników.

Źródło: zdroweporadniki.pl, fakt.pl / Miniaturka: youtube