in ,

Rapująca dziewczynka skrytykowała rząd i zdalne nauczanie. Piosenka w momencie stała się hitem sieci

W ostatnim czasie na YouTube pojawił się rapowy numer, który w momencie przykuł uwagę internautów. „Kłamiecie jak umiecie” w wykonaniu młodej raperki Nati D. nie pozostawi nikogo obojętnym. Dziewczynka postanowiła powiedzieć, co sądzi o rządzie Mateusza Morawieckiego i zdalnym nauczaniu. Nie zamierzała owijać w bawełnę!

„Zniszczycie edukację, nie ma co dyskutować, bo wiecie, że ciemnotą łatwiej manipulować” – rapuje dziecko.

Młoda raperka atakuje PiS

Raperka o pseudonimie Nati D. uznała, że nie będzie dłużej bezczynnie siedzieć i patrzeć na to, co dzieje się w naszym kraju.

Napisała numer „Kłamiecie jak umiecie”, w którym skrytykowała kroki rządu i zdalne nauczanie. Internauci przecierają oczy ze zdumienia.

„A skąd ja mam to wiedzieć, jak dzielą się ułamki, jak rozlać 0,7 na cztery puste szklanki. Mój stary jest w tym dobry, siedzi na telefonie, spokojnie robi sprawdzian, znowu dostanę pionę. I taka jest tu prawda, nie ma co się obrażać, ta zdalna edukacja jest gorsza jak zaraza” – słyszymy w utworze.

„Kłamiecie jak umiecie, już nie zmienię swego zdania. I g*wno będzie z tego zdalnego nauczania. Padnijcie na kolana, to wersy, które niszczą. Musicie to przetrawić, depczecie naszą przyszłość” – brzmi refren.

W piosence możemy usłyszeć także fragmenty nagrań z Mateuszem Morawieckim i Łukaszem Szumowskim.

Dziecko zwraca się bezpośrednio do premiera i byłego ministra zdrowia.

„Mateusz, oj Mateusz, ty farbowany lisie. To nie są moje słowa, tak w sieci mówił Zbyszek. I widzisz przerażony, sondaże lecą w dół, lecz nawet za zaborów nikt nie zamykał szkół. Nawijał też Szumowski, że maseczki nie chronią, po chwili zmienił zdanie, że są jedyną bronią. Jak długo można słuchać tych debilnych przykazów? Chcecie ogłupić naród? Powiedzcie to od razu. Zniszczycie edukację, nie ma co dyskutować, bo wiecie, że ciemnotą łatwiej manipulować. Lecz my się nie poddamy, Mateusz bądź spokojny, tak bardzo tego chcesz, to będziesz miał stan wojny. I krótko na sam koniec rzucam ostatnie zdanie: od moich starych głosu na pewno nie dostaniesz” – rapuje Nati D.

Koniecznie posłuchajcie poniżej: