in

26-latka zjada kilogramy nutelli w miesiącu. Jej marzeniem jest mieć największą pupę na świecie!

Z pewnością w codziennych warunkach nikt nie ma prawa mówienia drugiej osobie, jak powinna się ubierać, jak wyglądać, ile ma ważyć czy jaki mieć na sobie makijaż. To, że ludzie nie wyglądają tak samo sprawia, że świat jest bardziej kolorowy.

Każdy ma prawo wyglądać tak, jak chce. Osobiście nie oceniam innych po wyglądzie. To właśnie różnice między ludźmi sprawiają, że świat jest kolorowym, żywym miejscem. Każdy powinien akceptować wybór innej osoby odnośnie tego, jak chce wyglądać.

Większość ludzi zdaje się ubierać podobnie, a reszta – zdecydowanie woli się wyróżniać. Ostatnimi czasy bardzo popularne stały się operacje plastyczne. Mogą zdziałać cuda – według osób, które się na nie decydują, jednak często zdarza się, że osoba idzie na jedną operację plastyczną, a potem na kolejną. I tak końca nie widać. Tacy ludzie cały czas dążą do poprawienia swojego wyglądu, ale zdarza się, że niesie to za sobą niechciane konsekwencje.

Idealnym przykładem na to jest 26-letnia Szwedka Natasha Crown. Marzeniem kobiety jest posiadanie największej pupy na świecie…

Żeby osiągnięcie tego celu było możliwe, zjada sześć kilogramów Nutelli w ciągu jednego miesiąca! Oczywiście, na tym przysmaku nie koniec – cała jej dieta składa się praktycznie z fast foodów.

Natasha musi mieć jednak na względzie przykre konsekwencje spełniania swojego marzenia. Przykre dla jej zdrowia. Lekarze nie przestają przekonywać kobiety, że to, co robi, prowadzi do powstania wielu groźnych chorób. Natasha aktualnie waży 133 kg, a mówi, że do osiągnięcia celu, brakuje jej jeszcze 55 – co łącznie daje 188 kg!

,,To sprawia, że jestem seksowna!”
 
Natasha na swoją pierwszą operację plastyczną zdecydowała się w wieku 20 lat. Od tamtej pory powiększyła trzykrotnie rozmiar swojej pupy sposobami naturalnymi.
 
,,Może i moje ciało nie należy do proporcjonalnych, jednak w ogóle nie uważam, żeby moja pupa była jakoś szczególnie duża. Chciałabym, żeby była jeszcze większa!” – wyznała kobieta dla The Sun.
 
,,Kiedy byłam nastolatką i mój wygląd zaczął się zmieniać – widziałam w lustrze, jak rosną mi piersi i pupa – pokochałam swoje ciało.”
 


 
Zapytano ją o to, czy jest świadoma, jak wygląda, kiedy się porusza. Kobieta wiedziała – ,,Cała się trzęsę, ale mi to nie przeszkadza.”

„Im większa masa, tym większa pupa. Dlatego się staram. Aby któregoś dnia w końcu mieć największą pupę ze wszystkich!”
 


 
Natasha jest zawodową modelką plus size i zajmuje się sprzedawaniem swoich zdjęć i filmików ludziom, dla których wielkie pupy to pewien fetysz. Można obserwować jej drogę do celu na instagramowym koncie.
 
Co myślicie o pomyśle kobiety? Czy ryzykuje zdrowie, czy raczej biegnie za marzeniem?
 
Czekamy na komentarze. Koniecznie podzielcie się ze znajomymi tą niewiarygodną historią!