in

26-latka opublikowała swoje zdjęcia w sieci i spadła na nią fala krytyki – Czy słusznie?

Kulturystka Natalya Kuznetsova coraz częściej spotyka się z krytyką swojego wyglądu. Bardzo często dziewczyna dostaje negatywne komentarze na temat swojej budowy ciała. Czy słusznie?

Natalia rozpoczęła karierę w kulturystyce, mając czternaście lat. W tym czasie ważyła zaledwie 40 kilogramów. Teraz, u szczytu swojej kariery, Kuznetsova waży około dziewięćdziesiąt kilogramów, a wszystko to dzięki niestrudzonej pracy i ścisłej diecie.

Wygląd dziewczyny jest naprawdę imponujący. Przyciąga ona wzrok ludzi zawsze, gdziekolwiek się nie pojawi.

Ostatnio Natalia powiedziała, że ​​po długiej przerwie wraca ćwiczyć swój ukochany sport. Dziewczyna odpoczywała 1,5 roku po serii zwycięstw w zawodach, w tym w Mistrzostwach Europy.

26-letnia zdobywczyni trzech światowych rekordów w martwym ciągu i wyciskaniu na ławce powiedziała także, że zostanie trenerem i pomoże młodym sportowcom w osiągnięciu lepszych wyników.
 

 
Kuznetsova mówi, że cieszy się dużym uznaniem. Wielu ludzi często zatrzymuje się i prosi ją, aby zrobiła sobie z nimi zdjęcie.
 
Natalia ma już ponad 194 tysięcy obserwujących na Instagramie. Dziewczyna nie zwraca uwagi na niepochlebne wypowiedzi i komentarze na temat swojej budowy ciała. Wszystko to, co robi, wynika z pasji.
 
Co o tym sądzicie? Również uważacie, że każdy ma prawo spełniać swoje marzenia i nie patrzeć na to, co myślą inni?
 
Jeśli tak, podzielcie się tym artykułem na Facebooku!