in

Rosjanka i nigeryjczyk wzięli ślub i dziś mają dziecko – Jego uroda to naprawdę niecodzienny widok!

Czasy, w których małżeństwa były zawierane między kobietą i mężczyzną o podobnym statusie materialnym i społecznym dawno minęły. Każdy ma teraz wybór, kogo chce poślubić – zwykła dziewczyna może wyjść za mąż za księcia i do tego obcokrajowca! Przykładem na to jest związek Natalii i Jacoba.

Natalia urodziła się i wychowywała w Iżewsku. Jacob przybył z Nigerii do Rosji w celach edukacyjnych. Para poznała się na uniwersytecie. Początkowo łączyły ją tylko zajęcia, ale oboje z czasem uświadomili sobie, że chodzi o coś więcej.

Miłość rozkwitała pomiędzy tą dwójką młodych ludzi i wkrótce stało się jasne, że wezmą ślub. Matka Jacoba była uszczęśliwiona tą wiadomością, ale rodzice Natalii, delikatnie mówiąc, nie byli zachwyceni.

Po ślubie nadszedł czas na nowe ważne decyzje. Budowanie kariery dla Jacoba w Rosji było trudne, więc para postanowiła udać się do Nigerii, gdzie młody mężczyzna miał dobre perspektywy. Sprawy urzędowe zajęły im jednak aż 9 miesięcy.

W Nigerii mieszkańcy są ostrożni wobec białoskórych ludzi, jednak rodzice Jacoba bardzo ciepło przyjęli jego ukochaną.

Wkrótce Natalia zaszła w ciążę i urodziła dzidziusia. Dziecko przejęło oba nazwiska – mamy i taty. Rodzice byli bardzo ciekawy, jak będzie wyglądać ich synek.
 

Okazało się, że przejął on najlepsze cechy od swoich rodziców.
 

 

Natasha nigdy nie żałowała tego, że wyszła za mąż pomimo sprzeciwu rodziców. Wie, że to, co stworzyła razem z mężem, to prawdziwa miłość.

Niedawno okazało się, że jej mąż był księciem i potomkiem szlachetnej rodziny nigeryjskiej! To wprost niewiarygodne.
 

 
Podziel się tą historią ze znajomymi na Facebooku!