in

Chłopak wręczył jej naszyjnik. Nosiła go ponad rok i nie miała pojęcia, co się w nim kryło…

Większość mężczyzn lubi rozpieszczać swoje kobiety, obdarowując je co jakiś czas małymi drobiazgami. Nie da się ukryć, że płeć piękna to uwielbia.

Kobiety cieszą się nawet ze zwykłej, czerwonej róży podarowanej od serca, jednak im bardziej kreatywny mężczyzna, tym bardziej to doceniają. Wiedział o tym Terry, który z racji zbliżającej się pierwszej rocznicy związku, postanowił podarować swojej ukochanej coś naprawdę oryginalnego.

Wykonał samodzielnie dla swojej Anny wyjątkowy naszyjnik, który skrywał pewną tajemnice, o której ukochana nie miała pojęcia…

Annie bardzo spodobał się prezent, doceniła trud jaki jej ukochany włożył w jego zrobienie. Bardzo spodobało jej się to, że wykazał się kreatywnością i zrobił coś sam.
Wtedy nie wiedziała jeszcze, że Terry był jeszcze bardziej kreatywny niż myślała… Kobieta nie rozstawała się z naszyjnikiem.

Nosiła go codziennie, aż do pewnego wyjątkowego dnia, kiedy razem ze swoim chłopakiem wybrali się na wycieczkę do Jaskini Smoo. Para zawsze chciała odwiedzić północną Szkocję i planowała ten wyjazd już od jakiegoś czasu. Anna nie przypuszczała jednak, że tak się on zakończy!

Miło spędzali czas, spacerując i podziwiając zachwycające widoki, gdy w pewnym momencie Terry poprosił swoją dziewczynę, aby podała mu swój naszyjnik. Zdziwiona kobieta zrobiła to i z jeszcze większym zdziwieniem obserwowała to co robił z naszyjnikiem jej chłopak. Terry po prostu przełamał go na dwie części i okazało, że w środku jest pierścionek!

Następnie uklęknął przed Anną i poprosił ją o rękę. Szczęśliwa kobieta, nie dowierzając w to co się właśnie wydarzyło przyjęła oświadczyny.


Z pewnością nie można odmówić mężczyźnie kreatywności i świetnego pomysłu, jednak gdy emocje opadły, jego ukochana zwróciła mu uwagę, że było to odrobinę nieodpowiedzialne, ponieważ mogła zgubić naszyjnik.

Terry od początku wiedział, że Anna to kobieta jego życia. Czekał tylko na odpowiedni moment, aby to pokazać i trzeba przyznać, że świetnie to wymyślił. Oby więcej było takich pomysłowych mężczyzn!

Źródło i fotografie: littlethings.com