fot. twitter/@iancollinsuk
in ,

Próbował powstrzymać nastolatków kopiących łabędzie. To, co mu zrobili woła o pomstę do nieba.

Pewien mężczyzna zobaczył dziewczynę, która zaczęła kopać parę łabędzi. Postanowił rzucić się na ratunek zwierzętom, ale niestety mu się to nie udało. Został wrzucony do rzeki. Całe zajście miało miejsce we wschodnim Londynie w Anglii.

Na Twitterze pojawiło się nagranie, które mówi samo za siebie. Internauci przecierają oczy ze zdumienia. Nie do wiary, że stało się to naprawdę!

Mężczyzna wrzucony do kanału

Na filmiku widzimy, jak dziewczyna atakuje łabędzie będące w czasie godów. Obok niej znajduje się spora grupa osób, którzy wszystko obserwują. W pewnej chwili do akcji wkracza mężczyzna z kijem, który chciał przegonić nastolatki znęcające się nad zwierzętami.

Chwilę później zostaje on wrzucony do kanału przez chłopaka jadącego na hulajnodze. Nastolatek ucieka i krzyczy: „mam to!”. Grupa młodych ludzi zaczyna się śmiać z mężczyzny i odchodzi.

Całe zajście zostało nagrane i w momencie wywołało prawdziwą burzę w sieci.

„Okropne nagranie. Okrucieństwo wobec zwierząt jest wskaźnikiem wielu innych podłych zachowań i tendencji do innych form przemocy” – komentuje kurator policji miejskiej Andy Cox.

Użytkownicy Twittera piszą:

„Nie ma usprawiedliwienia dla takiego zachowania. Zdajecie sobie sprawę, dokąd to może prowadzić, jeśli ktoś taki nie zostanie ukarany za swoje zachowanie. Przecież łabędź może umrzeć w wyniku odniesionych obrażeń, których doznał.”

Niektórzy internauci spojrzeli na to wszystko z trochę innej strony:

„Wyglądało na to, że dziewczyna próbowała powstrzymać łabędzia przed atakiem na drugiego z nich. Łabędzie mają w zwyczaju takie zachowania o tej porze roku”.

A wy? Co tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!