fot. tiktok/@sof.marroquin
in

Z jej kwadratowej twarzy śmiał się każdy. Wystarczyły dwa miesiące, aby zmieniła się w prawdziwą piękność

Pewna nastolatka była nękana przez swoich rówieśników ze szkoły przez lata, które automatycznie stały się dla niej męką. Wszystko przez to, jak wyglądała jej twarz. Miała ona kwadratowy kształt i stała się największą przyczyną kompleksów dziewczyny.

Postanowiła, że musi coś z tym zrobić, ponieważ nie zamierza dłużej znosić tego, jak inni ją postrzegają. Gdy przyszła do szkoły dwa miesiące później, zamknęła wszystkim usta. Już nikt nigdy nie powiedział nic złego na jej temat.

Sofia Marroquin to nastolatka pochodząca z Australii i jedna z najpopularniejszych użytkowniczek święcącej tryumfy platformy TikTok. Dziewczyna nagrywała filmiki, w których tańczyła i udawała, że śpiewa. Sława wydawała się być czymś pozytywnym w jej życiu, jednak okazało się, że ma też swoje minusy. Okazało się, że rówieśnicy potrafią zrobić z życia prawdziwe piekło. Pojawiały się liczne komentarze wyśmiewające jej kwadratową twarz.

Dziewczyna nie chciała być ofiarą. Postanowiła działać. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania każdego.

Niesamowita przemiana nastolatki

To, jak Sofia się zmieniła w przeciągu zaledwie dwóch miesięcy, mogli zobaczyć wszyscy w mediach społecznościowych. Dziewczyna chętnie podzieliła się swoją metamorfozą, która sprawiła, że ludziom opadły szczęki.

Sofia postanowiła, że podda się zabiegowi odsysania tłuszczu z okolic twarzy. Lekarze zasugerowali jej terapię Kybella polegającą na bezinwazyjnym pozbyciu się drugiego podbródka.

Efekty po zabiegu nie od razu były zadowalające. Początkowo twarz wygląda wręcz gorzej niż przed zabiegiem. Widoczne były liczne siniaki, a także opuchlizna. Dziewczyna myślała, że popełniła ogromny błąd i że wszyscy będą śmiać się z niej jeszcze bardziej – ale gdy tylko skutki po zabiegu minęły, okazało się, że to była najlepsza decyzja jej życia.

„Zrobiłam zabieg, który usuwa tłuszcz z dolnej części twarzy. Ludzie mają tendencję do podwójnego podbródka, ale ja mam go w okolicach policzków. Moje były naprawdę tłuste, zasłaniały moją szczękę, więc zdecydowałam się usunąć ten tłuszcz, żeby wyglądały trochę lepiej. To wszystko” – zwierza się dziewczyna w rozmowie z portalem The Sun.

Nastolatka wcześniej słyszała, że wygląda jak Lord Farquaad ze „Shreka” albo też jak Buzz Astral z „Toy Story”. Teraz nikt tak już o niej nie powie. Trzeba przyznać, że dziewczyna z brzydkiego kaczątka stała się pięknym łabędziem!

@sof.marroquin

week 7 update – 1 more week until absolute final results, then i’ll do a before and after🙌🏼 ##update ##injectables ##BeautyTutorial

♬ Breathe – What’s That’s Supposed To Be About Baby – Years & Years

Źródło: Super Express