in

8-latka została okrzyknięta ,,Królewną Śnieżką”. Takiej urody nie ma nikt prócz niej!

Dziewczynka Naryana skończyła osiem lat. Pochodzi z Jakucji, która znajduje się na Syberii. Agencje modelingowe chętnie przeniosłyby ją do jakiegoś pałacu, w którym można by organizować jej sesje zdjęciowe przez wiele dni, ale surowa matka jest temu przeciwna.

Uważa, że za wcześnie, by jej córka zaczęła karierę modelki, teraz powinna skupić się na szkole. A to, co zrobić z jej wyjątkowym, niepowtarzalnym wyglądem, Naryana odkryje, gdy dorośnie.

Wszyscy najbliżsi krewni Naryany mają ciemne włosy i dość typowy wygląd dla mieszkańców Jakucji, ale ta dziewczyna jest albinoską. Ma absolutnie białe włosy, jej skóra wygląda jak porcelana, a świecące oczy i zaokrąglona twarz przybliża ją do bóstwa. Nic dziwnego, że dziewczyna nazywana jest „Królewną Śnieżką”.

Praca jako modelka jest dla Naryany wprost z góry przesądzona. Głupotą byłoby przegapić taką szansę, a dziewczyna nie jest przeciwna pozowaniu. Ale teraz jest jeszcze dzieckiem, mającym rozmaite zainteresowania. Na przykład lubi tańczyć i rysować. Rodzice dziewczynki, Albert i Elena mówią, że jest to pierwszy przypadek albinizmu w rodzinie i nie będą w żaden sposób wykorzystywać tego daru córki. Dziewczyna będzie miała przynajmniej beztroskie dzieciństwo, a to, co potem zrobi ze swoją urodą, to będzie jej decyzja.

Prośby o zrobienie sesji zdjęciowej córki pojawiają się cały czas. Ale matka Elena kategorycznie sprzeciwia się pracy jako modelka w tym wieku. Na razie dziewczynka po prostu uczy się pozować.


 

 

 

Wielu fotografów twierdzi, że Naryana różni się od większości ludzi. Spotkania z nią robią wrażenie nawet na doświadczonych rzemieślnikach. Fotograf Vladimir Rufov był zdumiony artyzmem i wytrzymałością małej dziewczynki, która z uśmiechem spędziła dwie godziny przed kamerą.
 
Spójrzcie tylko na nią! Wygląda jak mały aniołek…
 

 

 

 

 

 

 
Wkrótce Naryana dorośnie i prawdopodobnie nie raz o niej usłyszymy i zobaczymy piękną śnieżną biel z tajemniczej Syberii.
 
Podziel się tymi wspaniałymi zdjęciami na Facebooku!
 
Zdjęcia: Vadim Rufov, lenevalena, dailymail