in

Najbardziej wyjątkowa 8-latka na świecie. Gdy zobaczysz jak wygląda, będziesz zachwycony.

Nariyana to z pozoru zwykła ośmiolatka, chodzi do szkoły i bawi się z koleżankami jak każde normalne dziecko w jej wieku. Jednak jest coś w jej wyglądzie, co sprawia, że już teraz interesują się nią agencje reklamowe, chętne na rozpoczęcie współpracy i wprowadzeniu ośmiolatki do świata modelingu.

Tym co sprawia, że dziewczynka jest taka wyjątkowa jest jej choroba.
Nariyana od urodzenia choruje na albinizm, oznacza to, że w jej skórze, oczach i włosach brak pigmentu, barwnika zwanego melaniną. Osoby cierpiące na tą przypadłość cechuje bardzo blada skóra, jasne włosy, rzęsy i brwi oraz nadwrażliwość na słońce.


Jednak nieszczęście jakie zdawać by się mogło dotknęło dziewczynkę sprawia, że jest ona taka niezwykła!


Delikatne rysy twarzy w połączeniu ze specyficzną urodą albinosów sprawia, że Nariyana wygląda jak porcelanowa lalka, jej uroda jest zachwycająca. Zauważyły to również agencje modelek, które liczą na sesję z udziałem małej „Syberyjskiej Królewny Śnieżki”, jak zwykli nazywać wyjątkową dziewczynkę.

Niestety fotografowie długo będą musieli poczekać na swoją kolej.
Matka ośmiolatki bardzo uważa na to, aby dziewczynka nie zatraciła się za wcześnie w świecie modelingu i na razie skupiła się przede wszystkim na szkole i dobrej zabawie. Rzadko zgadza się na sesje z udziałem swojej córki lecz zrobiła wyjątek dla Vadima Rufowa, rosyjskiego fotografa. Efekty sesji możemy obejrzeć na zamieszczonych zdjęciach.


Mała Nariyana chętnie pozowała do zdjęć, widać, że świetnie czuje się przed obiektywem. Wróżymy jej wielką karierę!