in

Ten napój oczyszcza płuca – powinien go pić każdy kto rzucił lub rzuca palenie!

O szkodliwości palenia wiemy wszyscy. Jest nałogiem, wiec pozbycie się go nie należy do rzeczy łatwych. Jednak wielu byłych palaczy dowodzi, że jeśli się chce to można. A warto ponieważ paleniem skracamy swoje życie.

Palenie, a choroby serca

Palenie kojarzymy zwykle z chorobami płuc, ale organem który równie mocno odczuwa skutki nałogu jest serce. Palenie podnosi ciśnienie, obkurcza żyły i zmusza serce do wytężonej pracy.

Palenie, a choroby układu oddechowego

Palacze umierają z powodu raka płuc 12 razy częściej niż osoby niepalące. Także astma pojawia się u nich znacznie częściej.

Palenie, a nowotwory

Nowotwory palaczy dotyczą nie tylko płuc ale także krwi, pęcherza moczowego, nerek, krtani, wątroby i wielu innych narządów, które pozostają w kontakcie z wdychanymi z dymem substancjami.

Remedium

Najwięcej pozytywnych skutków odczują osoby niepalące lub w trakcie zrywania z nałogiem.

Potrzebujesz:

400 g cebuli
kawałka korzenia imbiru
2 łyżki kurkumy
400 g miodu lub innej substancji słodzącej
litr wody
 

Składniki aktywne
 
Spożywanie tego napoju przyspiesza oczyszczanie płuc, ponieważ zawiera aktywne składniki, które temu sprzyjają. Cebula jest antyoksydantem i ma właściwości antynowotworowe, zatrzymuje rozwój komórek raka. Imbir oczyszcza płuca z zalegającej wydzieliny. Kurkuma zaś działa antybakteryjnie i antywirusowo, a także antynowotworowo.
 

Przygotowanie
 
Zagotuj wodę. Dodaj posiekany imbir i cebulę. Gotuj przez chwilę a następnie dodaj kurkumę i gotuj na małym ogniu aż objętość płynu zmniejszy się o połowę. Następnie przecedź przez gazę i odstaw do ostygnięcia. Osłudź dodając wybraną substancję słodzącą.
 

 
Dawkowanie
 
Płyn należy przechowywać w lodówce. Spożywaj łyżkę rano i wieczorem na co najmniej dwie godziny po posiłku.
 
Będzie cudownym detoksem dla tych, którym udało się rzucić palenie i wsparciem zdrowia dla tych, którzy starają się zerwać z nałogiem.
 
Powodzenia w rzucaniu palenia i oczyszczaniu płuc.
 
Podzielcie się artykułem z innymi palaczami.