in

Dwóch mężczyzn napadło na gabinet dentystyczny. Wtedy pacjent zrobił coś niebywałego

W ostatnim czasie w Brazylii miało miejsce coś, co sprawia, że aż włos się jeży na głowie. Uzbrojeni mężczyźni pojawili się w gabinecie dentystycznym. Nie mieli pojęcia, że ktoś im przeszkodzi w realizacji planu. Był to jeden z pacjentów.

11 listopada w godzinach porannych w brazylijskim mieście Ceilandia w gabinecie dentystycznym doszło do scen rodem z filmu akcji. Wszystko zostało nagrane dzięki kamerom monitoringu i opublikowane w sieci.

Nieudany napad

Napastnicy wtargnęli do gabinetu dentystycznego i grozili pracownikom recepcji. Stomatolog w tym czasie był zajęty jednym ze swoich pacjentów. Mężczyzna siedział na fotelu z otwartą buzią. Kiedy zobaczył, że ma do czynienia z uzbrojonymi mężczyznami, postanowił, że położy się na ziemi i po chwili wycelował pistolet w jednego z agresorów, a potem także w drugiego.

O tym zajściu w momencie zrobiło się głośno zarówno w Brazylii, jak i na całym świecie. Napastnicy nie mieli pojęcia, że pacjentem gabinetu dentystycznego był akurat policjant.

Okazało się, że agresorami byli 19-latkowie. Zatrzymano ich i poniosą surowe konsekwencje tego, co zrobili. Interwencja policjanta nie zagrażała ich życiu i doznali niezbyt poważnych obrażeń.

Obejrzyj to niesamowite nagranie poniżej!